Домашня сторінка » Новини » Засідання школи педагогічного досвіду

Засідання школи педагогічного досвіду

9 листопада 2020 року відбулося засідання школи педагогічного досвіду “Практика формування ключових компетентностей як основи для успішної самореалізації учня як особистості, громадянина і фахівця”. Засідання відбулося у режимі онлайн, де взяли участь майже всі педагогічні працівники Центру.

Колеги ділилися досвідом своєї роботи: “Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності. Нові підходи у викладанні української мови та літератури” (викладач Костюк Тетяна Іванівна), “Формування учнівського колективу та здатності учнів співпрацювати в команді” (майстер виробничого навчання Шарбург Володимир Володимирович), “Формування соціальної і громадянської компетентностей на уроках математики” (викладач Мірошніченко Оксана Степанівна), “Використання, створювання та поширення цифрових освітніх ресурсів для впровадження цифрової освіти” (викладач Кузніченко Андрій Олександрович).

Засідання школи педагогічного досвіду пройшло в обстановці плідної співпраці всіх учасників заходу.