Домашня сторінка » Новини » Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”

20 квітня у м. Харків відбулося урочисте нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у 2018 році. Цей захід вже всьоме організовується журналом «Охорона праці» при підтримці Державної служби України з питань праці. Конкурс присвячено Дню охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Організатором заходу стало Головне управління Держпраці у Харківській області. Відкрив його Володимир Рожанський, начальник Головного управління.

На конкурсі відзначилася  наша учениця групи Пм-10 Даниленко Міна, яка зайняла ІІ місце серед дітей віком від 15 до 18 років. Бажаємо їй нових творчих злетів та здійснення мрій!

Міна отримала Диплом та подарунок, а наш заклад освіти був нагороджений Подякою за вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та активну участь в конкурсі.

Після урочистої частини та нагородження ми мали змогу відвідати виставку дитячих малюнків інших учасників та  відвідати  складально-випробувальний цех харківського підприємства ПАТ «Турбоатом». Ми були вражені потужними агрегатами виробничого цеху, великими верстатами та вантажопідіймальними кранами. Цю екскурсію на виробництво, також можна сприймати як частину виховного процесу.

З виховання дитини сьогодні залежить його ставлення до свого здоров’я та безпеки в майбутньому. Кожна дитина – це майбутній працівник або роботодавець. І саме на цьому етапі ми закладаємо поняття безпечної поведінки та відповідального ставлення до оточуючих нас людей».

Інженер з охорони праці Василець А. Р.