Домашня сторінка » Новини » “Золота пропорція як прояв гармонії навколишнього світу”

“Золота пропорція як прояв гармонії навколишнього світу”

Золотий переріз – це один із скарбів математики, який можна порівняти із дорогоцінним каменем.

Й. Кеплер

17 жовтня 2018 року у малій актовій залі (гуртожиток) під керівництвом викладача Мірошніченко О. С. був проведений виховний захід на тему: «Золота пропорція як прояв гармонії навколишнього світу».

Математика вивчає закономірності природи і нашого життя. Значне місце займає вивчення математичних закономірностей краси: пропорції, симетрії, перспективи, визначних математичних кривих і геометричних форм. Найважливішою при цьому є пропорція золотого перерізу, як міра досконалості і краси.

Саме цьому чудовому математичному факту і був присвячнеий виховний захід. Учні ознайомились із цікавими матеріалами по застосуванню золотого перерізу у навколишньому світі: живій природі, людському тілі, архітектурі, музиці, скульптурі, живописі, фізиці і астрономії.

Активними учасниками заходу були учні: Бовдун Віолета, Гев Сніжана, Пономарьова Анастасія, Трущ Ангеліна (гр. Пм-13), Ряснянський Олександр (гр. Ст-34), Гетманчук Анна, Самойлова Тамара (гр. Пк-21).