Домашня сторінка » Новини » Зустріч поколінь

Зустріч поколінь

29 жовтня 2019 року у великій актовій залі ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулася зустріч учнів І-V курсів із Віталієм Петровичем Зінченком – першим Гагарінським стипендіатом СПТУ-27 м. Куп’янська.

Стипендія імені Юрія Гагаріна була заснована Державним комітетом професійно-технічної освіти в далекому 1985 році на честь 50-річчя з дня народження першого космонавта планети. Усього у системі профтехосвіти було 40 стипендіатів.

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Віталій Петрович спілкувався із молоддю, розповідаючи про сенс життя, як стати щасливою та успішною людиною, наводячи приклади із свого особистого життєвого досвіду. Розповів стипендіат нашим учням  і про те, як досягнути значних успіхів  у навчанні, кар’єрі та особистому житті.

Протягом зустрічі наші діти не були пасивними слухачами, а задавали гостеві питання та  висловлювали власні думки. Учні нашого закладу освіти пишаються земляком Віталієм Зінченком.