Домашня сторінка » Банк інтелектуальних досягнень учнів

Банк інтелектуальних досягнень учнів

 

Агафонов Микита

  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (ІІІ місце)

Наставник:
Волкодав Валентина Іванівна – викладач

Григорова Марина

  • переможець обласного етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце)
  • переможець обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце)

Наставник:
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

Іванова Галина

  • лауреат Всеукраїнського історико-літературного конкурсу “Лицарі українського романтичного світосприйняття. Михайло Коцюбинський, Сергій Параджанов”;
  • переможець обласного етапу XІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець обласного етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець обласного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце)

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

Ігнатенко Олександр

  • переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “верстатник широкого профілю” (І місце)

Наставник:
Оковита Світлана Іванівна – майстер виробничого навчання

Кіріянов Олексій

  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (ІІ місце)

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

 

Кобенко Наталя

  • переможець обласного етапу ХIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець фінального етапу XIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце);
  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (ІІІ місце)

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

Кочетова Ірина

  • переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “перукар” (І місце)

Наставники:
Шариш Ніна Володимирівна – викладач                            Шевченко Лідія Василівна – майстер виробничого навчання

 

Кузьменко Марина

  • переможець обласного етапу ХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець фінального етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце);
  • переможець обласного етапу ІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Тараса Шевченка (ІІ місце);
  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (ІІІ місце)

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

 

Москаленко Аліна

  • переможець обласного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);
  • переможець обласного етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець обласного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце);
  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (І місце)
  • переможець обласного конкурсу «Учень року ПТНЗ – 2015» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у номінації «Волонтер року»

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач
Іванова Людмила Миколаївна –
заступник директора з навчально-виховної роботи
Рудневська Алла Петрівна – соціальний педагог

 Ніколаєва Анастасія

  • переможець обласного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце);
  • переможець обласного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце);
  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (ІІІ місце)

Наставники:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач
Костюк Тетяна Іванівна – викладач

 

Пархоменко Анна

  • переможець обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце);
  • переможець обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);
  • переможець обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце)
  • переможець обласного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце);
  • переможець обласного етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце)

Наставник:
Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач

 

Ткачова Катерина

  • переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (ІІ місце)

Наставник:
Волкодав Валентина Іванівна – викладач