Домашня сторінка » Співпраця з ВНЗ

Співпраця з ВНЗ

2018 / 2019 навчальний рік
10 грудня 2018 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з представниками Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Учням було запропоновано пройти підготовку до ЗНО з окремих предметів в Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П. Василенка. Також учні ознайомилися з конкурсними пропозиціями (бюджет) цього навчального закладу на 2019 рік та з особливостями прийому та навчання.

Найбільш детально був представлений факультет технологічних систем і логістики.

Учні випускної групи Тс-24 разом з керівником групи Коваленком В. М. відвідали Українську інженерно-педагогічну академію, зокрема кафедру інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва.

До їхньої уваги було представлено оглядову екскурсію за професійним спрямуванням. Також учні ознайомилися з правилами вступу до ВНЗ. Вони вживу спілкувалися зі студентами УІПА, які серйозно і разом з тим цікаво розповідали про свій навчальний заклад та його перемоги і досягнення.

Значна кількість учнів Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» виявили бажання продовжити навчання саме в Українській інженерно-педагогічний академії.

Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері.

Напередодні Міжнародного дня студента учнів випускної групи Тс-24, які навчаються за спеціальністю «Галузеве машинобудування» для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст», разом з майстром виробничого навчання Коваленком В. М. було запрошено на День відкритих дверей до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Учні відвідали кафедру «Обробка металів тиском», де ознайомилися із новітніми технологіями конструювання та виготовлення різноманітних деталей. Їхній увазі було представлено змістовну презентацію про історію виникнення кафедри, її досягнення та успіхи. Також наші учні дізналися, як самотужки за допомогою кування та обробки металу тиском можна виготовити і красиві, і корисні, і потрібні в побуті речі. Учні нашого навчального закладу проявили стійкий інтерес і зацікавленість до даної спеціальності.

НТУ «Харківський політехнічний інститут» висловлює щиру подяку директору ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Кравцову В. А. за студентів, які приходять на навчання до вузу з ДНЗ «Куп’янський РЦПО» та мають якісну професійну підготовку, яку вони отримують в центрі.

Зустріч пройшла в цікавій, дружній атмосфері та закінчилася гостинним пригощанням смаколиками та запашною кавою.

 
09 листопада 2018 року учні випускних груп Пк-21, Пкт-5, Ас-17 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» були запрошені на День гостинності у Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Учні залюбки відвідали коледж. Екскурсійний блок для наших випускників проводила заслужений працівник народної освіти України, кандидат філософських наук, викладач ХТЕК КНТЕУ Руденко Світлана Олександрівна, яка запропонувала дітям подорож кабінетами, навчальними майстернями, навчальними ресторанами коледжу. Учні отримували живе спілкування із студентами коледжу, колишніми випускниками ДНЗ «Куп’янський РЦПО»: Ковалевською Софією, Лозовою Анною, Мірошніченко Юлією. Також увазі випускників центру було представлено майстер-клас з карвінгу та декоративного складання серветок на святковий стіл.

Завершився День гостинності у коледжі пригощанням. Наших учнів частували польовим кулішем, смаколиками та запашним чаєм.

Дякуємо ХТЕК КНТЕУ за багаторічну співпрацю та щиру гостинність!

26 жовтня 2018 року відбувся профорієнтаційний захід зі студентами Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та учнями випускних груп нашого закладу освіти. Студентка дорожньо-будівельного факультету Насоненко Ярослава та студент факультету геодезії та землеустрою, випускник ДНЗ «Куп’янський РЦПО» 2018 року Батилін Станіслав розповіли про переваги навчання в їхньому закладі освіти, відповіли на численні запитання майбутніх абітурієнтів.

Такі зустрічі з представниками цього вишу вже стали традиційними.

2017 / 2018 навчальний рік
Наприкінці березня 2018 року майбутні випускники нашого навчального закладу здійснили подорож до Києва, Національного університету культури і мистецтв, де пройшли Дні відкритих дверей.

Незабутнє враження справило відвідання навчальних лабораторій факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами.

Наші учні, які виявили бажання отримати вищу освіту в цьому навчальному закладі, успішно пройшли співбесіду і включені до пільгової категорії для вступу.

Випускники, які отримують диплом кваліфікованого робітника, зараховуються до університету на 2 курс денної чи заочної форми навчання без ЗНО.

02.04.2018 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з викладачем Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Лебединським Іваном Васильовичем.

Учні були ознайомлені з правилами прийому до даного ВНЗ та особливостями навчання.

13.03.2018 року  відбулася зустріч випускника нашого навчального закладу Галясного Івана Володимировича, а тепер викладача Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету зі спеціальності «Харчові технології» з учнями групи Пк-20, що навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

Галясний Іван ознайомив учнівську молодь із правилами прийому та вступу, традиціями ХТЕІ КНТЕУ. Запропонував учням вступити на спеціальність «Харчові технології» та взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді випускників на основі повної загальної середньої освіти з цієї спеціальності.

 

16.02.2018 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського торговельно-економічного коледжу  Київського національного торговельно-економічного університету. Випускниця Вищого професійного училища № 27 групи Пк-19, а зараз студентка коледжу Ковалевська Софія розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському торговельно-економічному коледжу КНТЕУ.

 

15.02.2018 року представники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедри «Зварювання» з метою здобуття вищої освіти, запросили на навчання випускників групи Ес-26 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання».

 
18.12.2017 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Студентка дорожньо-будівельного факультету Насоненко Ярослава розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.