Домашня сторінка » Співпраця з ВНЗ

Співпраця з ВНЗ

02.04.2018 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з викладачем Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Лебединським Іваном Васильовичем.

Учні були ознайомлені з правилами прийому до даного ВНЗ та особливостями навчання.

13.03.2018 року  відбулася зустріч випускника нашого навчального закладу Галясного Івана Володимировича, а тепер викладача Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету зі спеціальності «Харчові технології» з учнями групи Пк-20, що навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

Галясний Іван ознайомив учнівську молодь із правилами прийому та вступу, традиціями ХТЕІ КНТЕУ. Запропонував учням вступити на спеціальність «Харчові технології» та взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді випускників на основі повної загальної середньої освіти з цієї спеціальності.

16.02.2018 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського торговельно-економічного коледжу  Київського національного торговельно-економічного університету. Випускниця Вищого професійного училища № 27 групи Пк-19, а зараз студентка коледжу Ковалевська Софія розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському торговельно-економічному коледжу КНТЕУ.

15.02.2018 року представники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедри «Зварювання» з метою здобуття вищої освіти, запросили на навчання випускників групи Ес-26 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання».

18.12.2017 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Студентка дорожньо-будівельного факультету Насоненко Ярослава розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.