Домашня сторінка » Співпраця з ВНЗ

Співпраця з ВНЗ

 

2021 / 2022 навчальний рік
Вже сьомий рік поспіль ДНЗ «Куп’янський РЦПО» співпрацює з Київським національним університетом культури і мистецтв. Тож цей рік не став винятком. У зв’язку з карантинними обмеженнями випускники нашого закладу освіти не змогли особисто відвідати вищий навчальний заклад і тому представниця КНУКіМ завітала до нас.

Зустріч з випускниками відбулася у теплій дружній атмосфері, де учні переглянули відео про університет культури і мистецтв, отримали буклети та інформацію щодо вступу до ВНЗ.

24 листопада 2021 року до Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» завітали представники  Української інженерно-педагогічної академії.

Завідувач кафедри машинобудування, транспорту і зварювання, доцент Олег Подоляк , доценти цієї ж кафедри Юрій Сичов та Олександр Назаркін, фахівець центру інноваційних освітніх технологій міжнародних зв’язків та академічної мобільності Аліна Шилякова провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами освіти випускних груп. Учні отримали інформацію про історію УІПА, факультети та напрямки, за якими ведеться підготовка фахівців з вищою освітою за ступенями молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, дізналися про умови вступу та навчання, організацію дозвілля.

Студент 3 курсу спеціальності «Професійна освіта. Машинобудування» Олександр Хміль провів урок спецтехнології з професії «Зварник» в групі Зв-4.

Гості ознайомилися з новим Навчально-практичним центром «ЗВАРНИК», який був нещодавно створений на базі ДНЗ «Куп’янський РЦПО». Майстер виробничого навчання нашого закладу освіти Олег Воронченко провів екскурсію по НПЦ і показав майстерклас з напівавтоматичного зварювання MIG-MAG.

 

 

2020 / 2021 навчальний рік
17.03.2021 року з профорієнтаційною метою відвідали наш заклад освіти представники Електромеханічного коледжу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Вони розповіли майбутнім випускникам ДНЗ «Куп’янський РЦПО» про свій заклад освіти, умови вступу та навчання.

Учні проявили жвавий інтерес до наданої інформації.

 

2019 / 2020 навчальний рік
Шановні учні випускних груп (юнаки та дівчата)!

За бажанням Ви можете продовжити навчання у Вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ) та Військових коледжах сержантського складу (ВКСС).

Переваги вступу до ВВНЗ:

1. Мінімальний бал “ЗНО” – 100

2. Діти-сироти вступають за підсумками співбесіди

3. Безкоштовне отримання вищої освіти за ОКР “Бакалавр”

4. Термін навчання – 4-5 років

5. Безкоштовне харчування

6. Безкоштовний військовий одяг

7. Безкоштовне проживання

8. Після закінчення – гарантоване працевлаштування, грошове забезпечення –  від 14000 грн.

9. Кар’єрний ріст

10. Вихід на пенсію на пільгових умовах.

Переваги вступу до ВКСС:

1. Мінімальний бал “ЗНО” – 100

2. Вступ на навчання здійснюється у формі ЗНО або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях

3. Діти-сироти вступають за підсумками співбесіди

4. Безкоштовне навчання за ОКР “Молодший бакалавр”

5. Термін навчання – 2,5 роки

6. Безкоштовне харчування

7. Безкоштовний військовий одяг

8. Безкоштовне проживання

9. Після закінчення – гарантоване працевлаштування, грошове забезпечення –  від 12000 грн.

10. Кар’єрний ріст

11. Вихід на пенсію на пільгових умовах.

По всім питанням звертатися до Куп’янського ОМВК за адресою: м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 29; телефони: 5-55-32, 5-55-04.

Традиційно в кінці грудня учні – випускники ДНЗ «Куп’янський РЦПО» відвідують День відкритих дверей в Київському національному університеті культури і мистецтв. Цей рік не став виключенням. Випускники груп перукарів та кухарів разом з майстрами виробничого навчання Удовік Іриною Володимирівною та Дьоміною Ліною Олександрівною радо відгукнулись на запрошення ректорату універститету.

Теплий прийом, захоплюючі екскурсії-презентації на кожній кафедрі університету, спілкування з ректором відомого вишу – Поплавським Михайлом Михайловичем, ознайомлення з особливостями навчання, умовами прийому-2020 – все це залишило незабутні враження в кожного відвідувача заходу.

“Стань ковалем своєї мрії!” Саме такий слоган сподобався групі майбутніх випускників та майстру виробничого навчання Потапенко Тетяні Василівні під час проведення комплексної екскурсії до вишів м. Харкова: Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В. І. Вернадського.

Було відвідано кафедру обробки металів тиском у ХПІ. Екскурсію для наших учнів дуже цікаво провів завідувач кафедри, доктор технічних наук Чухліб Віталій Леонідович.

Також учні поспілкувалися з директором ХДППК ім. В. І. Вернадського Курбатовим Олександром Петровичем, викладачем Малаховою Валентиною Пантелеївною, зі студентами коледжу, ознайомилися з Правилами вступу до вищих навчальних закладів-2020.

Учні нашого Центру успішно навчаються і в ХПІ, і в професійно-педагогічному коледжі, про що свідчать їх світлини на Дошці пошани закладів.

Зустрічі закінчились гостинним пригощанням смаколиками та запашною кавою, після чого ще залишилось небагато часу аби прогулятися Харковом.

 
В грудні 2019 року учні групи Тр-62С відвідали кафедру технічного забезпечення агропромислового комплексу в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва. Було проведено екскурсію майстернями, учбовими кабінетами та лабораторіями. Учні побачили ґрунтовий канал для дослідження органів ґрунтообробних машин.

Наші учні були бажаними гостями. Екскурсію особисто проводили зав. кафедрою Михальченко Степан Адамович , професор кафедри овочівництва Лебединський Іван Васильович та декан агрономічного факультету Романов Олексій Васильович. Спілкування пройшло в теплій, доброзичливій атмосфері.

 
21.11.2019 року з профорієнтаційною метою відвідали наш освітній заклад представники Харківського національного університету будівництва та архітектури, доценти кафедри економіки: кандидат економічних наук Пакуліна Алевтина Анатоліївна та Янченко Наталія Вікторівна. Вони розповіли майбутнім випускникам ДНЗ «Куп’янський РЦПО» про свій заклад освіти, умови вступу та навчання.

Учні проявили жвавий інтерес до наданої інформації.

 
13.11.2019 року  відбулася зустріч учнів ДНЗ «Куп’янський РЦПО» технічного напрямку з доктором технічних наук,  завідуючим кафедри обробки металів тиском Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Чухлібом Віталієм Леонідовичем.

Зустріч супроводжувалася  профорієнтаційною презентацією та активним спілкуванням. Віталій Леонідович запропонував нашим учням відвідати Харківський політехнічний  інститут з метою вибору подальшого напряму навчання та отримання вищої освіти.

12.09.2019 відбулася зустріч працівників Української інженерно-педагогічної академії з учнями випускних груп нашого освітнього закладу.

Майбутні випускники отримали інформацію про історію УІПА, факультети закладу, умови вступу та навчання, організацію дозвілля.

Спілкування було цікавим, результативним.

 

2018 / 2019 навчальний рік
Традиційною формою профорієнтаційної роботи ДНЗ “Куп’янський РЦПО” стала співпраця  з вищими навчальними закладами. 22.05.2019 року було проведено  профорієнтаційний захід з учнями випускних груп освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” Тс-24 та Тс-25: зустріч з представниками вищого навчального закладу НТУ “Харківський політехнічний інститут” кафедри “Обробка металів тиском”, а саме: завідуючим кафедри ОМТ Чухлібом В. Л. та доцентом Юрченком О. А. Майбутні “молодші спеціалісти” отримали грунтовну інформацію про перспективи  підвищення рівня підготовки кваліфікованих спеціалістів у вищому навчальному закладі, переглянули відеоматеріали. Своїм досвідом навчання у цьому закладі поділився випускник ДНЗ “Куп’янський РЦПО”, студент НТУ ХПІ Клімьонов Максим.  Після проведеного заходу більшість учнів зацікавилися перспективою підвищити рівень кваліфікації, продовживши навчання у НТУ ХПІ.
10 квітня 2019 року наш заклад освіти відвідали директор Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В. І. Вернадського (Харківський індустріально-педагогічний технікум) Курбатов Олександр Петрович та відповідальний за проведення профорієнтаційної роботи Радченко Іван Іванович.

Майбутні випускники ознайомилися з умовами вступу до коледжу, пільгами, якими користуються випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти при зарахуванні на навчання.

27 лютого 2019 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з представниками Української інженерно-педагогічної академії. Учні були проінформовані про факультети та напрямки, за якими ведеться підготовка молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів, про перевагу навчання в даному закладі вищої освіти над іншими.
9 лютого 2019 року учні випускних груп в супроводі майстрів виробничого навчання Дьоміної Л. О., Удовік І. В., Лопатіної В. Г. відвідали Київський національний університет  культури і мистецтв, де взяли участь у Всеукраїнському дні відкритих дверей.

10 престижних факультетів закладу вищої освіти влаштували для молоді незабутнє знайомство з університетом, цікаві воркшопи й майстер-класи відомих і успішних особистостей, а також підготували чимало сюрпризів, подарунків та концертну програму.

Найочікуванішою подією для вступників стала зустріч із Михайлом Поплавським. Вони дізнались, що ректор університету проводить конкурс для абітурієнтів-2019 на своїй сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний приз – iPhone X!

Доброзичлива атмосфера панувала під час спілкування майбутніх абітурієнтів з викладачами та студентами університету. Учні отримали відповіді на питання щодо вступної кампанії, навчального процесу, проходження практики та подальшого працевлаштування.

Нашим випускникам була надана можливість продемонструвати свою творчу програму.

Всеукраїнський день відкритих дверей в Університеті культури по-справжньому підкорив вступників неймовірною атмосферою творчого драйву!

10 грудня 2018 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з представниками Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Учням було запропоновано пройти підготовку до ЗНО з окремих предметів в Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П. Василенка. Також учні ознайомилися з конкурсними пропозиціями (бюджет) цього навчального закладу на 2019 рік та з особливостями прийому та навчання.

Найбільш детально був представлений факультет технологічних систем і логістики.

Учні випускної групи Тс-24 разом з керівником групи Коваленком В. М. відвідали Українську інженерно-педагогічну академію, зокрема кафедру інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва.

До їхньої уваги було представлено оглядову екскурсію за професійним спрямуванням. Також учні ознайомилися з правилами вступу до ВНЗ. Вони вживу спілкувалися зі студентами УІПА, які серйозно і разом з тим цікаво розповідали про свій навчальний заклад та його перемоги і досягнення.

Значна кількість учнів Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» виявили бажання продовжити навчання саме в Українській інженерно-педагогічний академії.

Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері.

Напередодні Міжнародного дня студента учнів випускної групи Тс-24, які навчаються за спеціальністю «Галузеве машинобудування» для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст», разом з майстром виробничого навчання Коваленком В. М. було запрошено на День відкритих дверей до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Учні відвідали кафедру «Обробка металів тиском», де ознайомилися із новітніми технологіями конструювання та виготовлення різноманітних деталей. Їхній увазі було представлено змістовну презентацію про історію виникнення кафедри, її досягнення та успіхи. Також наші учні дізналися, як самотужки за допомогою кування та обробки металу тиском можна виготовити і красиві, і корисні, і потрібні в побуті речі. Учні нашого навчального закладу проявили стійкий інтерес і зацікавленість до даної спеціальності.

НТУ «Харківський політехнічний інститут» висловлює щиру подяку директору ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Кравцову В. А. за студентів, які приходять на навчання до вузу з ДНЗ «Куп’янський РЦПО» та мають якісну професійну підготовку, яку вони отримують в центрі.

Зустріч пройшла в цікавій, дружній атмосфері та закінчилася гостинним пригощанням смаколиками та запашною кавою.

 
09 листопада 2018 року учні випускних груп Пк-21, Пкт-5, Ас-17 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» були запрошені на День гостинності у Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Учні залюбки відвідали коледж. Екскурсійний блок для наших випускників проводила заслужений працівник народної освіти України, кандидат філософських наук, викладач ХТЕК КНТЕУ Руденко Світлана Олександрівна, яка запропонувала дітям подорож кабінетами, навчальними майстернями, навчальними ресторанами коледжу. Учні отримували живе спілкування із студентами коледжу, колишніми випускниками ДНЗ «Куп’янський РЦПО»: Ковалевською Софією, Лозовою Анною, Мірошніченко Юлією. Також увазі випускників центру було представлено майстер-клас з карвінгу та декоративного складання серветок на святковий стіл.

Завершився День гостинності у коледжі пригощанням. Наших учнів частували польовим кулішем, смаколиками та запашним чаєм.

Дякуємо ХТЕК КНТЕУ за багаторічну співпрацю та щиру гостинність!

26 жовтня 2018 року відбувся профорієнтаційний захід зі студентами Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та учнями випускних груп нашого закладу освіти. Студентка дорожньо-будівельного факультету Насоненко Ярослава та студент факультету геодезії та землеустрою, випускник ДНЗ «Куп’янський РЦПО» 2018 року Батилін Станіслав розповіли про переваги навчання в їхньому закладі освіти, відповіли на численні запитання майбутніх абітурієнтів.

Такі зустрічі з представниками цього вишу вже стали традиційними.

2017 / 2018 навчальний рік
Наприкінці березня 2018 року майбутні випускники нашого навчального закладу здійснили подорож до Києва, Національного університету культури і мистецтв, де пройшли Дні відкритих дверей.

Незабутнє враження справило відвідання навчальних лабораторій факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами.

Наші учні, які виявили бажання отримати вищу освіту в цьому навчальному закладі, успішно пройшли співбесіду і включені до пільгової категорії для вступу.

Випускники, які отримують диплом кваліфікованого робітника, зараховуються до університету на 2 курс денної чи заочної форми навчання без ЗНО.

02.04.2018 року відбулася зустріч майбутніх випускників нашого навчального закладу з викладачем Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Лебединським Іваном Васильовичем.

Учні були ознайомлені з правилами прийому до даного ВНЗ та особливостями навчання.

13.03.2018 року  відбулася зустріч випускника нашого навчального закладу Галясного Івана Володимировича, а тепер викладача Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету зі спеціальності «Харчові технології» з учнями групи Пк-20, що навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

Галясний Іван ознайомив учнівську молодь із правилами прийому та вступу, традиціями ХТЕІ КНТЕУ. Запропонував учням вступити на спеціальність «Харчові технології» та взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді випускників на основі повної загальної середньої освіти з цієї спеціальності.

 

16.02.2018 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського торговельно-економічного коледжу  Київського національного торговельно-економічного університету. Випускниця Вищого професійного училища № 27 групи Пк-19, а зараз студентка коледжу Ковалевська Софія розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському торговельно-економічному коледжу КНТЕУ.

 

15.02.2018 року представники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедри «Зварювання» з метою здобуття вищої освіти, запросили на навчання випускників групи Ес-26 з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання».

 
18.12.2017 року відбувся профорієнтаційний захід з представником  Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Студентка дорожньо-будівельного факультету Насоненко Ярослава розповіла майбутнім випускникам про умови вступу та навчання у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.