Домівка » Виробниче навчання та виробнича практика на підприємстві

Виробниче навчання та виробнича практика на підприємстві

Державний навчальний заклад “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” співпрацює з 15 підприємствами, організаціями і установами – замовниками робітничих кадрів. Крім того, ДНЗ КРЦПО підтримує тісний зв’язок з 65 підприємствами з питань надання учням робочих місць для організації та проведення виробничого навчання і виробничої практики. З цими підприємствами училище уклало угоди щодо проведення виробничого навчання та виробничої практики.
Перевіркою було встановлено, що матеріально-технічна база підприємств, на яких учні училища проходять виробниче навчання та виробничу практику, в цілому, відповідає вимогам кваліфікаційних характеристик, навчальних планів та програм.
В ході зустрічей з керівниками підприємств, організацій, установ було з’ясовано, що відгуки про наших учнів позитивні, юнаки та дівчата з інтересом оволодівають обраними професіями під керівництвом досвідчених працівників підприємств. Адміністрація  підприємств сприяє вирішенню питання про подальше працевлаштування випускників.
Також для підвищення можливості працевлаштування у рідному селищі для учнів випускних груп систематично проводяться екскурсії на підприємства смт. Ківшарівка.