Домашня сторінка » Гуртки технічної та декоративно-прикладної творчості

Гуртки технічної та декоративно-прикладної творчості

Заняття в гуртках технічної та декоративно-прикладної творчості у ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” – одні з найулюбленіших: під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання учні створюють дійсно красиві речі.
У щорічних оглядах-конкурсах технічної та декоративно-прикладної творчості учнів ПТНЗ Харківської області роботи нашої учнівської молоді завжди достойно представляють наш навчальний заклад,  а протягом останніх семи років принесли училищу найвищі нагороди – Гран-прі.
18.06.2021 Підсумки обласних оглядів-конкурсів
11.03.2021 Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості
25.02.2020 “Троянди й виноград, красиве і корисне…”
21.02.2019 Участь ДНЗ “Куп’янський РЦПО” в огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості