Домашня сторінка » Корисна інформація

Корисна інформація

Харківський державний будинок художньої та технічної творчості повідомляє, що з 21 травня 2020 року на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва в онлайн форматі буде проведена виставка переможців конкурсу українських митців «Ненька» (2018 р.) В. Олімпіюк-Вінникової (номінація «Живопис»), Т. Білоус (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»), Л. Душиної (номінація «Графіка»), А. Кічкіної (номінація Гран-прі»), В. Тимошенко (номінація «Дитячий малюнок», I вікова категорія від 5 до 9 років), Д. Абаджі  (номінація «Дитячий малюнок», IІ вікова категорія від 10 до 15 років).

Експозиція виставки переможців конкурсу українських митців «Ненька» буде доступна для ознайомлення на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ»:

Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

Twitter: https://twitter.com/oblgallery

Telegram: https://t.me/oblgallerymc

Сайт КЗ «ООМЦКМ»: https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/virtual-gallery-ms

 

Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міськї ради запрошує учнів нашого освітнього закладу на офіційні сторінки відділу молоді та спорту у соціальних мережах для отримання швидкої інформації про нові можливості та заходи неформальної освіти

 

3 квітня 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14) відкрито Музей Олеся Гончара.

Музейна кімната відтворена за зразками кабінету Олеся Терентійовича в будинку Роліт (абревіатура назви “Робітник літератури”).

Музей розрахований не лише на читачів, поцінювачів і знавців творчості Олеся Гончара, але й на тих, хто прагне дізнатися про видатну постать в історії українського літературознавства, в історії української держави та світової культури.

Години роботи:

Понеділок-п’ятниця: з 9-00 до 18-00;

субота: з 9-00 до 14-00.

Телефон: (044) 239-31-98.

https://www.facebook.com/honchar.forum/

e-mail:honchar.forum@ukr.net

Детальніше про Музей-кімнату імені Олеся Гончара: http://instpres.univ.kiev.ua/node/1940

Олесь Терентійович Гончар в кабінеті

Валентина Данилівна, дружина О. Т. Гончара, під час відкриття музею