Домашня сторінка » Корисна інформація

Корисна інформація

 

У серпні – вересні 2019 року Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» буде проведено І (обласний) етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (лист Міністерства освіти і науки України від 15.07.2019 № 258-19).

Виставка проводиться в таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Для участі в І (обласному) етапі Виставки необхідно до 23 серпня 2019 року надіслати письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на поштову адресу Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Харківської обласної ради» (вул. Скрипника, 14, м. Харків, 61057, із позначкою на конверті «Виставка»).

Журі І (обласного) етапу Виставки визначить у кожній номінації
по одному переможцю, які будуть запрошені до участі у ІІ (всеукраїнському) етапі Виставки.

Умови проведення – за посиланням: http://man.gov.ua/ua/activities/page-677 .

 

3 квітня 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14) відкрито Музей Олеся Гончара.

Музейна кімната відтворена за зразками кабінету Олеся Терентійовича в будинку Роліт (абревіатура назви “Робітник літератури”).

Музей розрахований не лише на читачів, поцінювачів і знавців творчості Олеся Гончара, але й на тих, хто прагне дізнатися про видатну постать в історії українського літературознавства, в історії української держави та світової культури.

Години роботи:

Понеділок-п’ятниця: з 9-00 до 18-00;

субота: з 9-00 до 14-00.

Телефон: (044) 239-31-98.

https://www.facebook.com/honchar.forum/

e-mail:honchar.forum@ukr.net

Детальніше про Музей-кімнату імені Олеся Гончара: http://instpres.univ.kiev.ua/node/1940

Олесь Терентійович Гончар в кабінеті

Валентина Данилівна, дружина О. Т. Гончара, під час відкриття музею