Домашня сторінка » Головна » Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

В ДНЗ “Куп’янський РЦПО” працюють 32 викладачі, 33 майстра виробничого навчання, 2 старших майстра, 2 методиста, соціальний педагог, практичний психолог, 2 вихователя гуртожитку, керівник гуртка, керівник фізичного виховання, завідувач бібліотеки, 2 бібліотекаря.

 

  • Педагогічне звання “викладач-методист”:
1. Івахненко Ніна Іванівна 
2. Костюк Тетяна Іванівна
3. Лебединська Тетяна Юріївна
4. Чиркіна Валентина Олександрівна

 

  • Педагогічне звання “старший викладач”:
1. Абашник Людмила Андріївна
2. Багно Володимир Олександрович
3. Зіньковський Віктор Володимирович
4. Ткачук Ольга Іванівна
5. Шариш Ніна Володимирівна

 

  • Педагогічне звання “майстер виробничого навчання І категорії”: 
1. Андросова Ольга Вікторівна
2. Грибовода Наталія Іванівна
3. Лежнюк Галина Василівна
4. Лежнюк Юрій Антонович
5. Оковита Світлана Іванівна
6. Цегельник Антоніна Григорівна
7. Чіріков Олександр Миколайович
8. Шевченко Лідія Василівна

 

  • Педагогічне звання “майстер виробничого навчання ІІ категорії”:  
1. Махова Наталія Іванівна
2. Токар Ірина Миколаївна
3. Удовік Ірина Володимирівна
4. Фінько Валентина Леонідівна
5. Чірікова Світлана Григорівна

 

  • Викладач вищої категорії: 
1. Кравцов Валерій Анатолійович
2. Ткаченко Віктор Вікторович
3. Іванова Людмила Миколаївна
4. Корякіна Олена Миколаївна
5. Абашник Людмила Андріївна
6. Багно Володимир Олександрович
7. Зіньковський Віктор Володимирович
8. Івахненко Ніна Іванівна
9. Костюк Тетяна Іванівна
10. Круліцький Михайло Францович
11. Лебединська Тетяна Юріївна
12. Мірошніченко Оксана Степанівна
13. Нечволод Наталія Анатоліївна
14. Рибалка Наталя Георгіївна
15. Ткачук Ольга Іванівна
16. Чиркіна Валентина Олександрівна
17. Шариш Ніна Володимирівна  

 

  • Викладач І категорії: 
1. Водолажський Юрій Петрович
2. Волкодав Валентина Іванівна
3. Загоруйко Володимир Миколайович
4. Зеленкова Тетяна Григорівна
5. Кривулін Вячеслав Миколайович
6. Насоненко Сергій Іванович
7. Полякова Яна Володимирівна
8. Рудневська Алла Петрівна.

Щоденна творча і сумлінна праця кожного педагогічного працівника Державного навчального закладу “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” забезпечує прогнозовано високі результати. Переконливим підтвердженням цього є
НАГОРОДИ, якими відзначені педагоги КРЦПО:

 

  • Почесною відзнакою Асоціації професійних ліцеїв 
    за особові заслуги в системі професійно-технічної освіти 
    нагороджені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Ткаченко Віктор Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи 

 

  • Нагрудним знаком «Антон Макаренко» 
    нагороджені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Ткаченко Віктор Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Івахненко Ніна Іванівна – викладач-методист
5. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
6. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н 

 

  • Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»
    нагороджені:
1. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
2. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист

 

  • Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» 
    нагороджені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Ткаченко Віктор Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Івахненко Ніна Іванівна – викладач-методист 
5. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
6. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
7. Багно Володимир Олександрович – старший викладач 
8. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
9. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н
10. Шевченко Лідія Василівна – майстер в/н 

 

  • Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України
    (Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України)
    відзначені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Ткаченко Віктор Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
5. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист 
6. Багно Володимир Олександрович – старший викладач
7. Зіньковський Віктор Володимирович – старший викладач
8. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
9. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н
10. Цегельник Антоніна Григорівна – майстер в/н
11. Шевченко Лідія Василівна – майстер в/н
12. Рудневська Алла Петрівна – соціальний педагог

 

  • Грамотою Харківської обласної державної адміністрації
    відзначені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
3. Багно Володимир Олександрович – старший викладач
4. Зіньковський Віктор Володимирович – старший викладач

 

  • Грамотою Департаменту науки і освіти 
    Харківської обласної державної адміністрації 
    відзначені:
1. Ткачук Ольга Іванівна – старший викладач
2. Рибалка Наталя Георгіївна – викладач
3. Дворецький Павло Михайлович – майстер в/н
4. Казачков Станіслав Олександрович – майстер в/н
5. Кручина Любов Павлівна – майстер в/н 
6. Оковита Світлана Іванівна – майстер в/н
7. Фінько Валентина Леонідівна – майстер в/н
8. Хаустова Лариса Юріївна – завідувач бібліотеки

 

  • Грамотою Головного управління освіти і науки 
    Харківської обласної державної адміністрації 
    відзначені:
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор КРЦПО
2. Ткаченко Віктор Вікторович – заступник директора з навчально-виробничої роботи
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Корякіна Олена Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи
5. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
6. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
7. Багно Володимир Олександрович – старший викладач
8. Зіньковський Віктор Володимирович – старший викладач
9. Ткачук Ольга Іванівна – старший викладач
10. Кривулін Вячеслав Миколайович – викладач
11. Крулицький Михайло Францович – викладач 
12. Мірошніченко Оксана Степанівна – викладач
13. Нечволод Наталія Анатоліївна – викладач
14. Рибалка Наталя Георгіївна – викладач
15. Шариш Ніна Володимирівна – старший викладач
16. Лебединська Тетяна Юріївна – методист
17. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
18. Насоненко Сергій Іванович – старший майстер
19. Грибовода Наталія Іванівна – майстер в/н
20. Казачков Станіслав Олександрович – майстер в/н
21. Кошелева Гелена Геннадіївна – майстер в/н
22. Лежнюк Галина Василівна – майстер в/н
23. Махова Наталія Іванівна – майстер в/н
24. Оковита Світлана Іванівна – майстер в/н
25. Токар Ірина Миколаївна – майстер в/н
26. Цегельник Антоніна Григорівна – майстер в/н
27. Чірікова Світлана Григорівна – майстер в/н
28. Вітченко Лідія Михайлівна – бібліотекар
29. Герасимова Людмила Михайлівна – бібліотекар