Домашня сторінка » Головна » Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

 

В ДНЗ “Куп’янський РЦПО” працюють 32 викладача, 38 майстрів виробничого навчання, 3 старших майстра, 3 методиста, соціальний педагог, 3 вихователя гуртожитку, 3 керівника гуртка, керівник фізичного виховання, завідувач бібліотеки, 2 бібліотекаря.

 

Почесне звання “Заслужений вчитель України”
1. Козир Валентина Олександрівна
Педагогічне звання “викладач-методист”
1. Костюк Тетяна Іванівна
2. Лебединська Тетяна Юріївна
3. Чиркіна Валентина Олександрівна
4. Шариш Ніна Володимирівна
Педагогічне звання “старший викладач”
1. Абашник Людмила Андріївна
2. Вельможна Оксана Петрівна
3. Вирвихвост Оксана Вікторівна
4. Гумаров Роман Васильович
5. Даниленко Світлана Василівна
6. Козир Валентина Олександрівна
7. Онищенко Світлана Анатоліївна
8. Соляник Тамара Миколаївна
9. Ткачук Ольга Іванівна
10. Шило Олександр Федорович
Педагогічне звання “майстер виробничого навчання І категорії”
1. Андросова Ольга Вікторівна
2. Голубенко Максим Валентинович
3. Грибовода Наталія Іванівна
4. Лежнюк Галина Василівна
5. Лежнюк Юрій Антонович
6. Оковита Світлана Іванівна
7. Рябоконь Римма Володимирівна
8. Цегельник Антоніна Григорівна
9. Чіріков Олександр Миколайович
10. Яковенко Валентина Євгеніївна
Педагогічне звання “майстер виробничого навчання ІІ категорії”
1. Махова Наталія Іванівна
2. Тесленко Костянтин Петрович
3. Удовік Ірина Володимирівна
4. Фінько Валентина Леонідівна
5. Чірікова Світлана Григорівна
Викладач вищої категорії
1. Абашник Людмила Андріївна
2. Вирвихвост Віталій Валерійович
3. Вирвихвост Оксана Вікторівна
4. Волкодав Валентина Іванівна
5. Гаврилейченко Валентина Миколаївна
6. Даниленко Світлана Василівна
7. Іванова Людмила Миколаївна
8. Козир Валентина Олександрівна
9. Корякіна Олена Миколаївна
10. Костюк Тетяна Іванівна
11. Кравцов Валерій Анатолійович
12. Лебединська Тетяна Юріївна
13. Мірошніченко Оксана Степанівна
14. Онищенко Світлана Анатоліївна
15. Насоненко Сергій Іванович
16. Нечволод Наталія Анатоліївна
17. Пушкарьов Валерій Віталійович
18. Рибалка Наталя Георгіївна
19. Рудневська Алла Петрівна
20. Соляник Тамара Миколаївна
21. Ткаченко Віктор Вікторович
22. Ткачук Ольга Іванівна
23. Чиркіна Валентина Олександрівна
24. Шариш Ніна Володимирівна
25. Шило Олександр Федорович
Викладач І категорії
1. Водолажський Юрій Петрович
2. Волкодав Валентина Іванівна
3. Загоруйко Володимир Миколайович
4. Зеленкова Тетяна Григорівна
5. Полякова Яна Володимирівна
Провідний бібліотекар
1. Вітченко Лідія Михайлівна
2. Хаустова Лариса Юріївна

Щоденна творча і сумлінна праця кожного педагогічного працівника Державного навчального закладу “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” забезпечує прогнозовано високі результати. Переконливим підтвердженням цього є:

 

НАГОРОДИ, якими відзначені педагоги КРЦПО:
Почесна відзнака Асоціації професійних ліцеїв 
за особові заслуги в системі професійно-технічної освіти
1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
2. Ткаченко Віктор Вікторович – викладач
Нагрудний знак «Антон Макаренко»
1. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н І категорії
2. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
3. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
4. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
5. Соляник Тамара Миколаївна – старший викладач
6. Ткаченко Віктор Вікторович – викладач
Нагрудний знак «Василь Сухомлинський»
1. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
2. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
Нагрудний знак «Відмінник освіти України» 
1. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н І категорії
2. Гумаров Роман Васильович – старший викладач
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
5. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
6. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
7. Онищенко Світлана Анатоліївна – старший викладач
8. Соляник Тамара Миколаївна – старший викладач
9. Тесленко Тетяна Миколаївна – старший майстер
10. Ткаченко Віктор Вікторович – викладач
11. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
12. Яковенко Валентина Євгеніївна – майстер в/н І категорії
Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України
1. Андросова Ольга Вікторівна – майстер в/н І категорії
2. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
3. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
4. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
5. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
6. Рудневська Алла Петрівна – соціальний педагог
7. Ткаченко Віктор Вікторович – викладач
8. Цегельник Антоніна Григорівна – майстер в/н І категорії
9. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
Подяка Міністерства освіти і науки України 1. Абашник Людмила Андріївна – старший викладач
2. Рудневська Алла Петрівна – соціальний педагог
Грамота Харківської обласної державної адміністрації 1. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
2. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
Грамота Департаменту науки і освіти 
Харківської обласної державної адміністрації 
1. Казачков Станіслав Олександрович – майстер в/н
2. Кручина Любов Павлівна – майстер в/н 
3. Оковита Світлана Іванівна – майстер в/н
4. Рибалка Наталя Георгіївна – старший майстер
5. Ткачук Ольга Іванівна – старший викладач
6. Фінько Валентина Леонідівна – майстер в/н ІІ категорії
7. Хаустова Лариса Юріївна – завідувач бібліотеки
Грамота Головного управління освіти і науки 
Харківської обласної державної адміністрації 
1. Вітченко Лідія Михайлівна – бібліотекар
2. Грибовода Наталія Іванівна – майстер в/н І категорії
3. Іванова Людмила Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи
4. Казачков Станіслав Олександрович – майстер в/н
5. Корякіна Олена Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи
6. Костюк Тетяна Іванівна – викладач-методист
7. Кошелева Гелена Геннадіївна – майстер в/н
8. Кравцов Валерій Анатолійович – директор
9. Лебединська Тетяна Юріївна – методист
10. Лежнюк Галина Василівна – майстер в/н І категорії
11. Лежнюк Юрій Антонович – старший майстер
12. Махова Наталія Іванівна – майстер в/н ІІ категорії
13. Мірошніченко Оксана Степанівна – викладач
14. Насоненко Сергій Іванович – заступник директора з навчально-виробничої роботи
15. Нечволод Наталія Анатоліївна – викладач
16. Оковита Світлана Іванівна – майстер в/н
17. Рибалка Наталя Георгіївна – старший майстер
18. Ткаченко Віктор Вікторович – викладач
19. Ткачук Ольга Іванівна – старший викладач
20. Цегельник Антоніна Григорівна – майстер в/н І категорії
21. Чиркіна Валентина Олександрівна – викладач-методист
22. Чірікова Світлана Григорівна – майстер в/н ІІ категорії
23. Шариш Ніна Володимирівна – викладач-методист