Домівка » Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

Співпраця педагогічного колективу з учнівським самоврядуванням передбачає: відмову від адміністративного характеру управління; в своїй основі — повагу до особистості учня; особливу організацію діяльності, яка породжує у підлітків потребу в самоврядуванні; конкретну методику залучення учнів до процесу творення; дружні, товариські, довірливі стосунки між педагогами й учнями; захищеність юнаків та дівчат від приниження, звинувачень, докорів, образ підозрою у нездатності або небажанні брати участь у діяльності; унеможливлення примусу до діяльності; впевненість у досягненні мети; створення інтелектуального тла колективу; колективний, спільний аналіз загальної роботи; звільнення від звички мовчати.

Наші волонтери  Схема учнівського
самоврядування ДНЗ КРЦПО
Учениці груп «Перукар. Манікюрник» роблять зачіски учасницям Всеукраїнського фестивалю  творчості людей з обмеженими можливостями «Повір у себе – і  в тебе повірять інші!», проведеного на базі центру Волонтер Анастасія Українцева проводить екскурсію для учасників Всеукраїнського фестивалю  творчості людей з обмеженими можливостями
Волонтерське об’єднання у ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” допомагає дітям-сиротам, людям з обмеженими можливостями, ветеранам війни, багатодітним та малозабезпеченім сім’ям,  дітям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.
Найбільш масштабні акції:
  • Участь у Всеукраїнській акції «Від серця до серця», яка полягала в організації збору коштів на медичне обладнання для лікування в обласній лікарні  дітей з вадами зору та дітей, хворих на діабет
  • Проведення щорічної благодійної акції до Дня інвалідів. Зібрані кошти надано учням-інвалідам, які навчаються у ДНЗ “Куп’янський РЦПО”
  • Проведення акції до Дня Св. Миколая. Зібрані кошти надано дітям, які знаходяться на соціальних ліжках у Куп’янській міській лікарні
  • Участь в організації проведення на базі центру Всеукраїнського фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями «Повір у себе – і в тебе повірять інші»