Домашня сторінка » Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

Підготовка кваліфікованих робітників з професії “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник” у ДНЗ “Куп’янський РЦПО” здійснюється як на основі базової загальної середньої освіти, так і на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців, 1 рік 5 місяців відповідно.
Учні, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти,  отримують повну загальну середню освіту і робітничі професії “Перукар (перукар-модельєр)” 2 класу, “Манікюрник” 2 розряду.
Учні, які навчаються на основі повної загальної середньої освіти, отримують робітничі професії “Перукар (перукар-модельєр)” 1 класу, “Манікюрник” б/р.

Урок спецтехнології  Урок
виробничого навчання
в манікюрній майстерні
виробничого навчання
в майстерні перукарів
Тематична лінійка
перукарів

Під час навчання учні знайомляться з правилами та прийомами надання перукарських послуг – миття та фарбування волосся.  Навчаються виконувати стрижки волосся та модельні зачіски, готувати фарбуючі суміші та розчини для хімічної завивки. Виготовляють постижерні вироби (прикраси для волосся), вивчають технологію виконання манікюру.
Професійно-теоретична підготовка з цієї професії проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають в достатній кількості матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення. Спеціальні дисципліни викладаються в кабінеті спеціальних предметів перукарів, манікюрників, який має змістовні, оформлені на високому рівні стенди, дидактичні матеріали, наочні посібники, що виготовлені учнями.
Професійно-практична підготовка проходить у сучасних майстерні перукарів та манікюрній майстерні. Майстерня перукарів має 10 робочих місць, відповідне навчально-методичне забезпечення; оснащена електросушаркою, електричним водонагрівачем, сучасним обладнанням для миття голови, необхідним інструментом, пристроями. Манікюрна майстерня має 8 робочих місць, виробничий витяжний пристрій, раковину для миття рук, необхідний інструмент, матеріали, відповідне навчально-методичне забезпечення.
Після закінчення училища наші учні працюють як у приватних, так і у державних організаціях побутового обслуговування населення, а саме: перукарнях, салонах краси, манікюрних кабінетах, а також мають можливість створити власні підприємства з обслуговування населення.