Домівка » Спортивна робота

Спортивна робота

Важливою складовою системи виховання учнівської молоді є спортивна робота. У Державному навчальному закладі “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” цю роботу планує та організовує керівник фізичного виховання разом із заступником директора з навчально-виховної роботи.
Для проведення уроків фізичного виховання, занять спортивних секцій і спортивних змагань в центрі є сучасна спортивна зала та упорядкований спортивний майданчик.
На уроках фізичного виховання викладач диференційовано підходить до кожного учня, дозуючи фізичне навантаження відповідно до медичних показників.
В навчальному закладі працюють спортивні секції загальнофізичної підготовки, настільного тенісу, футболу, волейболу, баскетболу.
Традиційним є проведення училищної Спартакіади учнів І курсу та спортивних змагань з:
  • футболу
  • волейболу
  • баскетболу
  • настільного тенісу
  • шашок
  • шахів
За результатами загальноучилищних змагань формується збірна команда центру з певного виду спорту, яка бере участь у міських та обласних змаганнях.
ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” є неодноразовим призером та переможцем змагань з таких видів спорту, як футбол, легка атлетика, волейбол, баскетбол, настільний теніс та ін. (див. сторінку НАШІ ДОСЯГНЕННЯ)