Домівка » Художня самодіяльність

Художня самодіяльність

У ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” склалась система роботи щодо естетичного виховання, збагачення духовного світу підлітків. Особливе місце в естетичному вихованні має пропаганда мистецтва засобами художньої самодіяльності.
Гурткова робота з учнями нашого навчального закладу будується диференційовано, з урахуванням індивідуальних особливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів.
Учні відвідують гуртки:
  • вокальний;
  • хоровий;
  • художнього слова;
  • театральний;
  • фотомистецтва.
Вихованці гуртків беруть участь у проведенні різних позакласних заходів: тематичних лінійок, святкових концертів, конкурсів.
Найбільш масштабна акція у виховній роботі – участь у обласних оглядах художньої самодіяльності, які проводяться щорічно і стали вже доброю традицією в житті училища. Вже шістнадцять років поспіль ДНЗ “Куп’янський РЦПО” удостоюється найвищої оцінки – Гран-Прі.
Хоровий, вокальний, театральний, танцювальний колективи, оркестр народних інструментів нагороджено Почесними грамотами.
Підготовка до оглядів об’єднує учнів і педагогів, сприяє естетичному та інтелектуальному розвитку учнівської молоді.