Домашня сторінка » Головна » Наші досягнення

Наші досягнення

2018/2019 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:

  • І місце у змаганнях з паркового волейболу за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ (хлопці)
2017/2018 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед ПТНЗ «Любити серцем, розуміючи красу!»;
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед ПТНЗ «Любити серцем, розуміючи красу!»;
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІ курсу, гр. Пк-21 Марина Григорова, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • I місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (учениця ІІ курсу гр. Пк-21 Григорова Марина, викладач Ковальова Я. А.;
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Художня культура” (викладач Ткачук О. В.);
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Охорона праці” (викладачі Коваленко В. М., Рибалка Н. Г.);
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з професії “Верстатник широкого профілю” (викладачі Зіньковський В. В., Оковита С. І.);
  • І місце на обласному Фестивалі молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей»;
  • ІІ місце у обласному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце у обласному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця ІІ курсу, гр. Пк-21 Марина Григорова, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з професії “Електрозварник ручного зварювання” (викладач Чіріков О. М.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” (викладач Дворецький П. М.);
  • ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»;
  • ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу фахової майстерності з професії “Продавець продовольчих товарів” (учениця ІІІ курсу, гр. Пр-21 Гладка Анастасія, викладачі Цегельник А. Г., Лопатіна В. Г., Полякова Я. В., майстер в/н Цегельник А. Г.)

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:

  • І місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ;
  • І місце у змаганнях з шашок за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ;
  • І загальнокомандне місце у змаганнях з баскетболу за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ;
  • І загальнокомандне місце у міській спартакіаді з масових видів спорту серед ВНЗ I-II рівня акредитації та ЗПО міста Куп’янськ;
  • ІІ місце у першості міста Куп’янськ по футболу;
  • ІІ місце у першості міста Куп’янськ з паркового волейболу (хлопці);
  • ІІІ місце у першості міста Куп’янськ з паркового волейболу (дівчата);
  • ІІІ місце у змаганнях з шахів за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ;
  • ІІІ місце у турнірі з волейболу серед вчителів та викладачів міста Куп’янськ “Teachers battle”
2016/2017 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:

  • Диплом ІІІ ступеню за ІV місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар” (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Кочетова Ірина, викладач Шариш Н. В., майстер в/н Шевченко Л. В.)

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серез ПТНЗ “Натхненні вірою в Україну”;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серез ПТНЗ “Натхненні вірою в Україну”;
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар” (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Кочетова Ірина, викладач Шариш Н. В., майстер в/н Шевченко Л. В.);
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-19 Анастасія Ніколаєва, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (учениця ІІ курсу, гр. Пм-10 Ткачова Катерина, викладач біології Волкодав В. І.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Людина і світ” (викладач Нечволод Н. А.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з професії “Перукар” (викладач Шариш Н. В.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Охорона праці” (викладач Дворецький П. М.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Спеціальна технологія” (викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професії “Слюсар з ремонту автомобілів” Кривулін В. М.);
  • ІІІ місце у обласному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця ІІ курсу, гр. Пк-20 Анна Пархоменко, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури (учениця ІІІ курсу, гр. Пк-19 Анастасія Ніколаєва, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • ІІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Англійська мова” (викладач Абашник Л. А.)

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:

  • І місце у І турнірі з волейболу серед вчителів та викладачів загальноосвітніх, середніх спеціальних та вищих навчальних закладів міста Куп’янськ, започаткованому громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім»;
  • І місце у змаганнях з легкої атлетики серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації міста Куп’янськ;
  • І місце у виставці-конкурсі декорацій «Новорічна, чарівна майстерня» серед учнів загальноосвітніх, середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів; вихованців центру дитячої та юнацької творчості, студій образотворчого мистецтва міста Куп’янська;
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з пляжного волейболу;
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з шахів;
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з шашок;
  • ІІІ загальнокомандне місце в першості м. Куп’янська з настільного тенісу;
  • Вдячність міського голови “за активну участь у проведенні загальноміських заходів, приурочених до 361-ї річниці з дня заснування міста Куп’янськ”

 

2015/2016 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:
  • ІІІ місце у Конкурсі видавництва «Шкільний світ»  за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Профспілки працівників освіти й науки України «Панорама творчих уроків — 2016» за темою «Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі» (викладач англійської мови Абашник Л. А.)

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:  

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів “Народжені вільними!”;
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів “Народжені вільними!”;
  • І місце  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу  фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Верстатник широкого профілю” (учень гр. Тс-21 Олександр Ігнатенко, майстри виробничого навчання Оковита С. І., Лукашов О. В., викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки    Зіньковський В. В., Багно В. О., Рибалка Н. Г., Коваленко В. М.);
  • І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учениця ІІІ курсу, гр. Пм-8, Москаленко Аліна, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика (учениця ІІ курсу, гр. Пк-19, Анастасія Ніколаєва, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Пера Яцика (учениця ІІІ курсу, гр. Пм-8, Аліна Москаленко, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце у ІІ (обласному) етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області (учениця І курсу, гр. Пк-20, Ганна Пархоменко, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І. та Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Слюсар з ремонту автомобілів” (майстер в/н Кривулін В. М.);
  • ІІІ місце у обласних змаганнях з настільного тенісу (учениця І курсу, гр. Пкт-4, Дмитрук Євгенія);
  • ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учень ІІ курсу, гр. Ас-16, Агафонов Микита, викладач хімії Волкодав В. І.)

У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ: 

  • Почесна відзнака Куп’янщини “Людина року-2015” (директор Кравцов В. А.);
  • І місце у змаганнях з баскетболу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (дівчата);
  • І місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учень ІІІ курсу групи Ст-31 Панарін Богдан);
  • ІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (загальнокомандний результат);
  • ІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учениця І курсу групи Пкт-4 Дмитрук Євгенія);
  • ІІІ місце у змаганнях з баскетболу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м. Куп’янськ (юнаки);
  • ІІІ місце з настільного тенісу, які проходили у рамках Спартакіади серед учнівської та студентської молоді м.Куп’янськ (особиста першість, учень ІІ курсу групи Пк-19 Козюлін Іван)

 

2014/2015 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ:  

  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів “Незалежна, вільна, творча – свята Україна!”;
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів “Незалежна, вільна, творча – свята Україна!”;
  • І місце в обласній виставці-огляді дидактичних та методичних матеріалів з базових предметів загальноосвітньої підготовки;
  • І місце у обласному конкурсі «Учень року ПТНЗ – 2015» серед учнів професійно-технічних навчальних  закладів Харківської області у номінації «Волонтер року» (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко);
  • І місце у змаганнях з бігу на 400 м, які відбулись у рамках обласних щорічних змагань “Спорт протягом життя” з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учениця гр. Пк-18 Олена Ніколенко);
  • І місце у змаганнях з настільного тенісу, які відбулись у рамках обласних щорічних змагань “Спорт протягом життя” серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (учень гр. Тс-21 Олексій Козюлін);
  • І місце у ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Харківської області  (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • І місце у ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Харківської області  (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • І місце у обласних щорічних змаганнях “Спорт протягом життя” зі стрітболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (команда юнаків);
  • І місце у обласних щорічних змаганнях “Спорт протягом життя” зі стрітболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (команда дівчат);
  • ІІ місце у обласному огляді навчальних майстерень професійно-технічних навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»;
  • ІІІ місце у обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • ІІІ місце у обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пм-8 Аліна Москаленко, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.)

 

2013/2014 навчальний рік

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КОЛЕКТИВУ 

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ:
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на найкращі методичні розробки уроків, присвячених Дню професії (викладач спецдисциплін з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрниця» Шариш Н. В.);
  • Лауреат Всеукраїнського історико-літературного конкурсу “Лицарі українського романтичного світосприйняття. М. Коцюбинський. С. Параджанов” (учениця гр. Пк-18 Галина Іванова, викладачі української мови та літератури Костюк Т. І., Чиркіна В. О.);
  • ІІІ місце у ХIV Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.)
У ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ: 
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т. Шевченка, під гаслом: «Дзвенять Кобзареві струни!»;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т. Шевченка, під гаслом: «Дзвенять Кобзареві струни!»;
  • І місце у обласному огляді зварювальних майстерень ПТНЗ у номінації  «Краща електрозварювальна майстерня» у 2013/2014 навчальному році;
  • І місце у обласному етапі ХIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з англійської мови (викладач Абашник Л. А.);
  • І місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з історії України (викладач Нечволод Н. А.);
  • ІІ місце у обласному етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учениця гр. Пк-17 Марина Кузьменко, викладач української мови та літератури Костюк Т. І.);
  • ІІ місце у змаганнях з міні-футболу серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області в залік щорічної Спартакіади “Спорт протягом життя”;
  • ІІ місце у  змаганнях  з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ Харківської області;
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з інформатики (викладач Мірошніченко О. С.);
  • ІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з охорони праці (викладач Чубатюк О. В.);
  • ІІІ місце у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів з української мови та літератури (викладач Чиркіна В. О.);
  • ІІІ місце за результатами обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі”, у номінації “літературна творчість” (учениця Пк-18 Галина Іванова, викладач – Чиркіна В. О.)
У ЗАХОДАХ МІСЬКОГО РІВНЯ:
  • І місце у міських змаганнях з баскетболу серед учнів вищих та професійно-технічних навчальних закладів м.Куп’янськ (юнаки);
  • ІІ місце у футбольному турнірі, який відбувся у рамках Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Куп’янська;
  • ІІ місце з настільного тенісу, у змаганнях в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Куп’янська

 

2012/2013 навчальний рік 
  • Перемога у щорічному огляді-конкурсі на кращу підготовку ПТНЗ Харківської області до нового навчального року;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності “Низький уклін вам, ветерани!”;
  • І місце в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості учнів ПТНЗ;
  • І місце у обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика (учениця групи Пм-6 Наталя Кобенко, викладач української мови та літератури Т. І.Костюк);
  • І місце у міських змаганнях з настільного тенісу в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів;
  • ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачі (учень гр. Пк-16 Сергій Коваленко);
  • ІІ місце у міських змаганнях з легкої атлетики в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів;
  • ІІ місце у міських змаганнях з футболу в залік щорічної Спартакіади серед учнів середньо-спеціальних навчальних закладів;
  • ІІІ місце в обласних змаганнях ХХ Спартакіади “Спорт протягом життя” серед учнів ПТНЗ Харківської області з легкої атлетики;
  • ІІІ місце в обласних змаганнях ХХ Спартакіади “Спорт протягом життя” серед учнів ПТНЗ Харківської області з легкоатлетичного кросу

 

2011/2012 навчальний рік 
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності “Ми – таланти твої, Україно!”;
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості “Ми – таланти твої, Україно!”;
  • І місце у номінації “Українська мова та література” конкурсу на кращий інноваційний урок у системі ПТО України (викладач української мови та літератури Чиркіна В. О.);
  • І місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури (учень ІІІ курсу Віталій Романенко);
  • ПЕРЕМОГА у ІІІ етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Серед учнів ІІІ курсу Віталій Романенко посів І місце. Серед учнів ІІ курсу Наталя Кобенко посіла ІІ місце;
  • ПЕРЕМОГА у щорічному огляді-конкурсі на кращу підготовку професійно-технічних навчальних закладів Харківської області до нового навчального року;
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з української мови та літератури (викладач Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з інформатики (викладач Мірошніченко О. С.);
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Продавець продовольчих товарів” (майстер в/н Цегельник А. Г.);
  • ІІ місце в обласній виставці дидактичних матеріалів з професії “Слюсар з ремонту автомобілів” (майстер в/н Кривулін В. М.);
  • ІІ місце в обласних спортивних змаганнях з легкої атлетики;
  • ІІ місце у спартакіаді з масових видів спорту 2011/2012 навчального року серед ВПНЗ І-ІІ рівня акредитації та ССНЗ м. Куп’янськ;
  • ІІІ місце у обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей» (учень гр. Ст 28 Микита Калашніков);
  • IV місце у ІІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (учень ІІІ курсу Віталій Романенко);
  • V місце у ІІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка (учениця ІІ курсу Наталя Кобенко)
2010/2011 навчальний рік 
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності “Живи і квітни, Україно моя!”;
  • Гран-прі в обласному конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості “Живи і квітни, Україно моя!”;
  • Грамота Харківської обласної державної адміністрації «За перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2010/2011 навчального року»;
  • I командне місце в обласній Спартакіаді в змаганнях з кросу і легкої атлетики;
  • І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (учень гр. Тс-17 Геннадій Левенець);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (предмет «Будова автомобіля», майстер в/н Кривулін В. М.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстер в/н Оковита С. І.);
  • ІІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю» (учень гр. Тс-16 Олексій Піджарий);
  • ІІІ місце в обласних змаганнях з настільного тенісу;Відзначення в номінації «Втілення національних традицій при виготовленні кондитерських виробів» обласного конкурсу професійної майстерності з професії «Кондитер» (учениця гр. Пк-14 Христина Закопайло)
2009/2010 навчальний рік
  • І командне місце в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності;
  • І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Бібліотека реального енергозбереження» та Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації (учень гр. Ес-18 Олександр Ковальов);
  • І місце в ІІІ творчому конкурсі з енергозбереження «Енерго-конкурс 2009» в номінації «Опис, звіти про енергозберігаючі заходи» та Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації (учень гр. Ес-18 Ігор Николаєв);
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з математики (учениця гр. Пм-3 Маргарита Мурзак);
  • ІІ місце в обласній олімпіаді з предмета «Основи правових знань» (учениця гр. Ок-3 Юлія Мітіна);
  • ІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (учень гр. Ас-9 Олексій Несвятипаска);
  • Диплом ”За творчий пошук відносно залучення учнівської молоді ПТНЗ до соціально-значущої діяльності” конкурсу “Лідер року” (учениця гр. Пм-3 Маргарита Мурзак)
2008/2009 навчальний рік
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності;
  • І місце в обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості учнів
2007/2008 навчальний рік  
  • ВПУ-27 – абсолютний переможець обласного конкурсу «Краще училище року»;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності;
  • ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім.П.Яцика (учениця гр. Пм-2 Наталя Кашенко, викладач Чиркіна В. О.);
  • ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика (учениця гр. Пр-17 Ганна Закопайло, викладач Костюк Т. І.);
  • ІІІ місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-24 Сергій Кленін, майстер в/н Лежнюк Ю. А.);
  • ІІІ місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова та література» (викладачі Чиркіна В. О., Костюк Т. І.)
2006/2007 навчальний рік  
  • Почесна відзнака Куп’янщини “Людина року – 2006” (директор Кравцов В. А.);
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності;
  • І місце в обласній олімпіаді з предмета «Українська мова та література» (учениця гр. Пм-1 Аліна Чечера, викладач Костюк Т. І.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Будова автомобіля» (викладач Кривулін В. М.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстер в/н Лежнюк Ю. А.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (майстри в/н Кривулін В. М., Свистунов П. Л.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Історія України» (викладач Нечволод Н. А.)

 

2005/2006 навчальний рік  
  • ВПУ-27 – переможець обласного огляду-конкурсу «Краще училище року»;
  • ВПУ-27 – переможець обласного конкурсу методичних кабінетів; училище – призер ІV заключного Всеукраїнського огляду-конкурсу методичних кабінетів;
  • Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності;
  • І місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика (учениця гр. Пм-1 Ірина Вяткіна, викладач Костюк Т .І.);
  • І місце в обласному конкурсі токарів (учень гр. Ст-21 Сергій Кошель);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з предмета «Українська мова і література» (викладачі Чиркіна В. О., Костюк Т. І.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Верстатник широкого профілю» (майстри в/н Лежнюк Ю. А., Лежнюк Г. В.);
  • І місце в обласному конкурсі дидактичних матеріалів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання» (майстер в/н Андросова О. В.);
  • Почесна відзнака Куп’янщини “Людина року-2006” (директор училища Кравцов В. А.)

 

2003, 2004 рр. 
  • Гран-прі в огляді художньої самодіяльності колективів ПТНЗ Харківської області

 

1988-2002 рр.  
  • Диплом І ступеню за перемогу в огляді художньої самодіяльності учнів навчальних закладів профтехосвіти Харківської області

 

1986 рік  
  • Училище занесено на Республіканську Дошку пошани на виставці досягнень народного господарства УРСР
1985 рік 
  • Віталій Зінченко, учень групи модельників з дерев’яних моделей, отримав премію ім. Ю. Гагаріна. На весь Радянський Союз було лише 40 стипендіатів

 

1983 рік  
  • Перехідний приз ім. Героя Соціалістичної праці, токаря заводу «Арсенал», В. П. Щербини як кращому училищу машинобудівного профілю України;
  • Почесна Грамота Держкомітету УРСР за І місце в огляді-конкурсі на кращий гуртожиток України
1973-1987 рр.  
  • 14 років поспіль училище 21 раз отримувало ПЕРЕХІДНИЙ ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР Харківського обласного управління профтехосвіти

 

1973-1974 рр.  
  • СПТУ-27 занесено на Дошку пошани обласного управління профтехосвіти