Домашня сторінка » Профорієнтація

Профорієнтація

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ: 
27.02.2020

Профорієнтаційний захід  “Ярмарок можливостей”

27.02.2020 року у приміщенні Палацу культури ім. В. І. Кошелєва пройшов масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок можливостей» для учнівської та безробітної молоді, організований Куп’янським міськрайонним центром зайнятості.

580 учнів шкіл м. Куп’янська та Куп’янського району відвідали експозиції ВНЗ та ЗП(ПТ)О Харківської області.

ДНЗ «Куп’янський РЦПО» представив виставку технічної творчості, організував майстер-класи по плетінню кіс, фігурному нарізанню овочів та фруктів, виготовленню квітів з цукрової мастики. Відвідувачам сподобались відеоматеріали з оглядів художньої самодіяльності, а майстер-класи справили на них неперевершені враження.

Учні-перукарі роздавали рекламні матеріали, запрошуючи на навчання до ДНЗ, майстри виробничого навчання Коваленко В. М., Дідур С. А., Лукашов О. В. інформували школярів щодо визначення з вибором професії.

На чолі з майстрами виробничого навчання Кошелевою Г. Г., Удовік І. В., Чіріковою С. Г., Цицюрською Л. В., Фінько В. Л. у профорієнтаційному заході «Ярмарок можливостей» брали участь учні груп Пмт-12, Пк-22, Пк-24, Пк-25.

Чекаємо майбутніх випускників на навчання!

 

 

24.02.2020

Профорієнтація-2020 

Продовжується профорієнтаційна робота у закладах освіти Куп’янського та Великобурлуцького районів, яка націлена допомогти молоді у професійному самовизначенні. Майстри виробничого навчання Казачков С. О., Махова Н. І., Потапенко Т. В., Дідур С. А. знайомлять майбутніх випускників шкіл з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії. Провівши бесіду з учнями та проаналізувавши професійний вибір кожного з випускників, майстри запросили всіх бажаючих відвідати Куп’янський регіональний центр професійної освіти з метою ознайомлення з закладом ближче та взяти участь у Дні відкритих дверей 24 квітня 2020 року.

 

 

21.12.2019

Профорієнтація-2020 стартувала!

З профорієнтаційною метою в грудні пройшов цикл зустрічей у школах Куп’янського та Великобурлуцького районів: с. Лісна Стінка, с.Шипувате та с. Смородьківка, на яких йшлося про життя нашого закладу, професії, за якими проводиться підготовка кваліфікованих робітників: електриків, трактористів, водіїв, зварників, кухарів, верстатників, перукарів.

Майстри виробничого навчання Казачков Станіслав Олексійович, Потапенко Тетяна Василівна, Дідур Сергій Андрійович та Махова Наталя Іванівна розповідали майбутнім випускникам, що учні нашого закладу стають не тільки справжніми спеціалістами своєї справи, а ще й встигають співати, танцювати, займатися спортом, брати участь в різноманітних конкурсах. Було наголошено на плюсах навчання: отримання інтегрованої професії, можливість проживання в гуртожитку , стипендія, гаряче харчування, безкоштовна якісна підготовка до ЗНО тощо.

Порадувало активне спілкування, велика кількість запитань до майстрів нашого закладу. Тож чекаємо на вас, випускники шкіл!

 

 

14.05.2019

Запрошуємо на навчання

Шановні випускники шкіл 2019 року!

14 травня у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» гостинно відкрила свої двері приймальна комісія.

У кабінеті приймальної комісії, яка розташована на 1 поверсі навчального корпусу, є постійно діюча виставка технічної творчості. Всі її експонати виготовлені руками наших учнів.

У затишному кабінеті ви зможете ознайомитися з переліком професій, за якими ведеться набір випускників  2019 року, та отримати відповіді на питання  щодо вступу до нашого закладу освіти.

Приймальна комісія працює щоденно, крім суботи та неділі, з 7:00 до 15:30 години.

Телефон для довідок: +380996148307.

Перелік документів для вступу:

 1. Заява.
 2. Документ про освіту (оригінал та копія).
 3. Довідка з місця проживання.
 4. Медична довідка (надає приймальна комісія!).
 5. Довідка про щеплення.
 6. Довідка з місця роботи батьків.
 7. Фотокартки розміром 3×4 – 6 штук.
 8. Копія ідентифікаційного коду.
 9. Копія паспорту та «Витягу з Єдиного державного реєстру щодо місця проживання».
 10. Копія приписного свідоцтва та чистий бланк форми П2 (тільки для юнаків, яким виповнилось 16 років).
Чекаємо на вас!!!

 

14.05.2019

День профорієнтації для учнів шкіл Троїцького району Луганської області

14 травня 2019 року на стадіоні смт. Троїцьке Луганської області вперше було проведено профорієнтаційний захід для учнів шкіл даного району.  Захід пройшов з ініціативи Управління агропромислового комплексу Троїцького району та за підтримки Троїцької державної адміністрації.

На стадіоні зібралися учні старших класів із 18 шкіл району та гості заходу.  На святі були присутні представники закладів освіти Луганської та Харківської областей:

 • Луганський національний аграрний університет;
 • Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка;
 • Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум;
 • Відокремлений структурний підрозділ “Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету”;
 • Відокремлений підрозділ “Навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Луганського національного аграрного університету”;
 • Білокуракінський професійний аграрний ліцей;
 • Сватівський професійний аграрний ліцей;
 • Державний навчальний заклад “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”.

Учасників заходу привітали: заступник голови Троїцької селищної ради Дмитро Кузьмич Жерліцин, заступник голови Троїцької райдержадміністрації Валерій Володимирович Папуша, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Троїцької райдержадміністрації Любов Григорівна  Безкоровайна.

На святі лунала музика, було організовано ярмарок-розпродаж різноманітних виробів із борошна. Також гостей частували тістечками, тортами, короваєм.

ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” представляли: соціальний педагог, викладач Рудневська Алла Петрівна, майстер виробничого  навчання Коваленко Володимир Миколайович, технічний супровід – інженер-електроник  Овечкін Денис Володимирович.

Представники Центру спілкувалися із учнями, роздавали рекламний матеріал, буклети, демонстрували ролик про освітній заклад. Учні з інтересом та зацікавленістю згруповувалися біля рекламного столика ДНЗ “Куп’янський РЦПО”.

Протягом свята працювала виставка сільськогосподарської техніки. Рекламував свою продукцію ТОВ “АГРО-КЕПІТАЛ ГРУП ЛТД”.

Свято пройшло у веселій, дружній атмосфері та закінчилося частуванням гостей продукцію ТОВ “АГРО-КЕПІТАЛ ГРУП ЛТД”.

Наш освітній заклад висловлює подяку за участь у профорієнтаційному заході соціальному партнеру директору СТОВ “Мрія” Головку Анатолію Миколайовичу та організатору заходу начальнику Управління агропромислового розвитку Троїцької райдержадміністрації Шкальному Олександру Миколайовичу.

 

 

19.04.2019

Профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”

19 квітня 2019 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведений профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Наш заклад освіти відвідали майбутні випускники шкіл м. Куп’янська, Борівського, Куп’янського, Великобурлуцького районів. Господарі, учні груп, які здобувають професію «кухаря, кондитера», радо вітали гостей, частували їх ласощами та смаколиками: млинцями, кексами, запашними булочками з варенням, фруктовими напоями, демонстрували процеси виготовлення шоколадного фондю з фруктами та фігурного нарізання фруктів та овочів.

Майстри виробничого навчання провели екскурсії по навчальним майстерням, де проходять виробничу практику учні, що навчаються за професіями: “перукар (перукар-модельєр), манікюрник”, “зварник”, “верстатник широкого профілю”, “електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання”, “слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів”, “кухар, кондитер”.

Школярі були запрошені до музею Центру, де змогли побачити експонати – експозиції робіт учнів, відзнаки за досягнення, фото- та відеоматеріали, що знайомлять відвідувачів з яскравими сторінками життя освітнього закладу. Відвідали навчальні кабінети, де були присутніми на  бліц-уроках з предметів: українська мова, українська література, англійська мова, інформатика та фізика. Особливого враження справила виставка технічної та декоративно-прикладної творчості, на якій були представлені дійсно високохудожні речі, створені нашими учнями під керівництвом досвідчених педагогів.

Учні, що прибули з віддалених населених пунктів, відвідали гуртожиток, розташований поряд з навчальним корпусом Центру, де до послуг мешканців – комфортні кімнати для проживання, мала актова зала з плазмовим екраном, супутникове телебачення, кімнати самопідготовки із комп’ютерами, підключеними до мережі Іnternet, кімнати для приготування їжі, душові кімнати, кімнати гігієни, пральня.

На завершення заходу в актовій залі відбулися концерт та виступ агітбригади «Професіонал».

 

09.04.2019

Профорієнтаційний захід “Зроби свій вибір”

9 квітня 2019 року з метою профорієнтації у смт. Дворічна Харківської області відбувся захід для випускників 2019 року шкіл селища та району.

Учні Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» підготували цікаву програму. Були представлені кращі експонати зі щорічної виставки технічної та декоративно-прикладної творчості. Усі охочі брали участь у майстер-класі кухарів з карвінгу (вирізуванні з фруктів і овочів фігурок і візерунків). Перукарі показали майстер-клас з плетіння косичок.

Агітбригада «Професіонал» познайомила присутніх з життям нашого закладу, професіями, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників: електриків, перукарів, кухарів, водіїв, зварників, верстатників, трактористів. Наші учні стають не тільки справжніми спеціалістами своєї справи, вони вміють танцювати, співати, декламувати, грати на музичних інструментах.

Учасники програми:

концерт: Панченко Валерія (Пм-12), Філонова Єлизавета  (Пм-13), Івашура Максим (Тр-60С), Кудрявець Вікторія (Пм-11), Удовік Владислава (Пм-11), Шайдурова Аліна ( Пк-22), Стороженко Олег (Зв-1), Кришталь Олексій (Ст-36), Клейн Олексій (Ст-36), Єфімов Андрій (Пк-24), Кузніченко Максим (Ас-18), Сиромятников Богдан (Шлм-11), Ряснянський Олександр (Ст-34);

демонстрація зачісок: Міщенко Дмитро (Пр-22), Лаврут Анастасія (Пм-12), Москаленко Анастасія (Пм-12), Єрохіна Валерія (Пм-12), Пелюстка Вікторія (Пм-11), Пушкін Максим (Зв-1);

майстер-клас з карвінгу: Щербак Дмитро, Дрогіна Олена (Пк-22);

майстер-клас перукарів: Конченко Марина, Куліш Анна (Пм-11).

Сподіваємось, що проведений захід зацікавив майбутніх випускників і їх батьків.

 

 

14.11.2018

Профорієнтаційний захід “Професія твоєї мрії”

14 листопада 2018 року Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який був організований Куп’янським міськрайонним центром зайнятості і відбувся у приміщенні Палацу культури ім. Кошелєва сел. Ківшарівка. Свої навчальні заклади презентували педагогічні працівники, учні та студенти закладів професійної та вищої освіти Куп’янська та Харкова. Гості заходу – майбутні випускники шкіл міста Куп’янська та Куп’янського району.

Наші учні-перукарі із групи  Пм-11: Пелюстка Вікторія, Куліш Анна, Кудрявець Вікторія та групи Пм-12: Ківшар Дар’я та Іскакова Анастасія під керівництвом майстрів виробничого навчання Удовік І. В. та Кошелевої Г. Г. провели майстер-клас по плетінню кіс всім бажаючим дівчатам, виконували зачіски з використанням резинок для волосся, хлопцям робили зачіски у напрямку стилізації.

Майстер-клас з фігурної нарізки овочів та фруктів (карвінг) продемонстрували учні групи Пк-22 Заступенко Сніжана та Щербак Дмитро під керівництвом майстрів виробничого навчання Чірікової С. Г., Кошелевої О. В. Учні третього курсу (група Пк-21): Козир Юлія, Овдієнко Владислав, Самойлова Тамара та Григорова Марина під керівництвом майстрів виробничого навчання Дьоміної Л. О., Цицюрської Л. В. виготовили і показали майстер-клас з прикрашання капкейків. А потім пригощали ними гостей заходу – учасників кулінарної вікторини.

Учні-волонтери: Удовік Владислава, Осика Ольга (група Пм-11) та учні групи Пмт-11 роздавали рекламні матеріали та спілкувались з випускниками.

Привабливим для школярів був перегляд відеоматеріалів із заходів, що проводились у нашому центрі, та експонатів виставки технічної творчості учнів.

Бажаємо випускникам шкіл зробити вірний вибір майбутньої професії і запрошуємо їх стати членами нашої великої родини – учнями Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»!

 

 

27.04.2018

Профорієнтаційна робота продовжується

З метою залучення випускників шкіл до навчання в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» майстри виробничого навчання Фінько В. Л., Кошелева О. В., Потапенко Т. В., Махова Н. І. відвідали заклади освіти: Смородьківську ЗОШ І-ІІ ст., Шипуватську ЗОШ І-ІІІ ст., Велико-Бурлуцьку ЗОШ І-ІІІ ст.

Учням були роздані рекламні матеріали, проведені бесіди про умови та переваги навчання у закладах професійної освіти, продемонстровано відеофільм про наш навчальний заклад.

 

13.04.2018

Профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”

13.04.2018 року у Державному навчальному закладі «Купʹянський регіональний центр професійної освіти» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Були запрошені учні 9-х та 11-х класів шкіл м. Куп’янська, смт. Ківшарівка та Куп’янськ-Вузловий, сільських шкіл Куп’янського, Дворічанського, Шевченківського районів.

Юнакам і дівчатам відразу ж у вестибюлі навчального закладу продемонстрували свою фахову майстерність майбутні кухарі, кондитери, пригощаючи гостей водограєм фондю з білого та чорного шоколаду та фруктів, печивом, медовими пряниками, кексами, рогаликами, тістечками та іншими смаколиками.

Під час екскурсії по навчальному закладу випускники шкіл побували у навчальних майстернях, лабораторіях, кабінетах загальноосвітніх предметів, відвідали бліц-уроки з математики, української та англійської мов, інформатики. Почули змістовні розповіді про професії, які користуються попитом на ринку праці, про отримання загальноосвітньої підготовки, про умови навчання та відпочинку. Побували школярі у гуртожитку, побачили умови життя і побуту мешканців.

На завершення заходу школярів було запрошено до актової зали, де на них чекали виступи молодої зміни України – агітбригади «Професіонал» та вокальні, танцювальні колективи навчального закладу.

 

06.04.2018

Профорієнтаційна робота у гімназії № 2

06.04.2018 року була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9-х класів гімназії № 2 смт. Ківшарівка.

Викладач Зіньковський В. В. та майстер виробничого навчання Грибовода Н. І. провели бесіду щодо можливих доступних виробничих професій, умов навчання, побуту, гурткової, спортивної роботи, розважальних заходів.

Був розданий рекламно-інформаційний матеріал, запрошення на «День відкритих дверей», який відбудеться 13 квітня, продемонстрований відеоролик про наш навчальний заклад.

Висловлюємо щиру подяку за створення сприятливих умов зустрічі соціальному педагогу гімназії Отрохіній Світлані Миколаївні та викладачу інформатики Долгіну Роману Вікторовичу.

 

05.04.2018

Захід “Професійна освіта – простий шлях до великої мети”

05.04.2018 було проведено профорієнтаційний захід у Куп`янській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 Куп`янської міської ради Харківської області. Зустріч із майбутніми випускниками проходила в актовій залі. Учні прослухали чергову розповідь про професії, умови навчання, відпочинку у навчальному закладі. Переглянули рекламний відеоролик ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти». Учням було роздано рекламні профорієнтаційні матеріали «Професійна освіта – простий шлях до великої мети». Проведено майстер-клас з професій: «Кухар. Кондитер» та «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (Пархоменко Анна (гр. Пк-20), Шевцов Степан (гр. Пк-22) – колишні випускники цієї ж школи -, Кочеткова Ірина (гр. Пм-10).

Із захопленням та ентузіазмом розповіли про свою професію «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» випускниці гр. Пр-21 Дьоміна Кристина та Гладка Анастасія.

Також учні випускних класів були запрошені на профорієнтаційний захід – День відкритих дверей -, який буде проведено 13.04.2018 р. у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

До підготовки заходу долучилися: викладач Шариш Н. В., майстри виробничого навчання Чірікова С. Г., Шевченко Л. В., Грибовода Н. І., Цегельник А. Г.

Захід проводили викладачі Костюк Т. І., Чиркіна В. О.

 

04.04.2018

Захід “Світ професій ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”

04.04.2018 року у загальноосвітній школі № 1 міста Куп’янська було проведено профорієнтаційний захід «Світ професій ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Під час проведення заходу учням школи продемонстрували фільм про життя в нашому навчальному закладі та надали інформацію щодо навчання. Школярі отримали рекламно-інформаційні матеріали і мали змогу ознайомитися з виставкою технічної та декоративно-прикладної творчості, де були представлені вироби, виготовлені власноруч на засіданнях гуртків різних професій: постижерні вироби, дизайн нігтів, вироби з металу, овочів та фруктів.

Учні регіонального центру розповіли про свої професії та поділилися враженнями про навчання. Кочетова Ірина (Пм-10) та Конченко Марина (Пм-11) провели майстер-клас з різноманітного плетення волосся. Учень групи кухарів Щербак Дмитро (Пк-22) провів майстер-клас з овочевого та фруктового карвінгу.

Активну участь у заході взяли учні:

 • Пархоменко Анна (Пк-20);
 • Гладка Анастасія (Пр-21);
 • Дьоміна Кристина (Пр-21);
 • Кузніченко Максим (Ас-18);
 • Рябуха Олександр (Ст-35);
 • Батилін Станіслав (Тр-57С).

Учні ЗОШ № 1 отримали поглиблену інформацію щодо навчання та оволодіння професій у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Захід підготували і провели:

 • викладач спецдисциплін з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» Шариш Н. В.;
 • викладач предмета «Інформаційні технології» Кузніченко А. О.;
 • майстер виробничого навчання Воронченко О. В.;
 • викладач англійської мови Абашник Л. А.

 

12.05.2017

Приїзд учнів з смт. Дворічна

У рамках профорієнтаційної роботи 12.05.2017 р. до ВПУ № 27 завітали учні і викладачі Дворічанського професійного аграрного ліцею та місцевої ЗОШ. Гостям було продемонстровано навчальні кабінети та майстерні, музей училища, виставка декоративно-прикладної творчості, що розташована у кабінеті приймальної комісії, а також гуртожиток.

Гості отримали вичерпну інформацію, щодо навчання та здобуття майбутньої професії у Вищому професійному училищі № 27 м. Куп’янськ.

 

 

27.04.2017

День відкритих дверей

Протягом 2016/2017 навчального року учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Куп’янського та прилеглих районів отримували допомогу педагогів ВПУ-27 у професійному самовизначенні. Під час неодноразових зустрічей знайомилися з рекламними листівками, буклетами, мобільними стендами, переглядали відеоматеріали.

Після проведеного профорієнтаційного заходу в Палаці культури імені В. І. Кошелева 27 квітня 2017 року Вище професійне училище № 27 м. Куп’янськ організувало свій власний масштабний захід. Саме цього дня майже 300 учнів шкіл Куп’янського, Дворічанського, Сватівського, Борівського районів, які виявили інтерес до різних професій, прибули на День відкритих дверей у ВПУ № 27.

Так, для цьогорічних випускників було організовано своєрідний тест-драйв – десятихвилинні уроки з української мови, української літератури, англійської мови, спецтехнології перукарів. А прямо у вестибюлі училища працювала відкрита кухня, де на очах у відвідувачів учні з груп кухарів разом з майстрами виробничого навчання готували млинці, а також пригощали всіх бажаючих гарячою випічкою та фруктовим компотом.

Гостям були запропоновані екскурсії кабінетами та майстернями, відвідини музею та виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеофільмів про будні та свята навчального закладу, шоу перукарів та майстер-клас з манікюру, виступ колективу художньої самодіяльності – загалом, програма профорієнтаційного заходу досить повно охоплювала питання чому варто навчатися тій чи іншій професії і чому це слід робити саме у ВПУ № 27.

 

 

13.04.2017 р.

Захід “Професія твоєї мрії”

У приміщенні Палацу культури ім. В. І. Кошелева 13.04.2017 року відбувся масовий профорієнтаційний захід “Професія твоєї мрії”. Він був організований Куп’янським міжрайонним центром зайнятості для випускників шкіл міста Куп’янська та Куп’янського району, а також для незайнятої молоді.
Гості заходу мали можливість отримати профорієнтаційну інформацію щодо освітніх послуг, які надають професійно-технічні та вищі навчальні заклади міста Куп’янська та міста Харкова.
Для гостей заходу Вище професійне училище № 27 підготувало майстеркласи з перукарської та манікюрної справи, а також виставку декоративно-прикладної творчості.

 

 

27.03.2017 р.

Профорієнтаційна робота в школах Борівського району

З метою профорієнтаційної роботи працівниками ВПУ № 27 м. Куп’янська відвідано  Шийківську, Першотравневу, Ізюмську ЗОШ, а також Чернещинський НВК. Було укладено договори спільної дії училища та ЗНЗ для здійснення взаємовигідної діяльності в організації профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів.  Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали. Також було запропоновано проведення спільних дій: екскурсія до ВПУ № 27, “День відкритих дверей”.