Домівка » Профорієнтація

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:
12.05.2017

Приїзд учнів з смт. Дворічна

У рамках профорієнтаційної роботи 12.05.2017 р. до ВПУ № 27 завітали учні і викладачі Дворічанського професійного аграрного ліцею та місцевої ЗОШ. Гостям було продемонстровано навчальні кабінети та майстерні, музей училища, виставка декоративно-прикладної творчості, що розташована у кабінеті приймальної комісії, а також гуртожиток.

Гості отримали вичерпну інформацію, щодо навчання та здобуття майбутньої професії у Вищому професійному училищі № 27 м. Куп’янськ.

День відкритих дверей

Протягом 2016/2017 навчального року учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Куп’янського та прилеглих районів отримували допомогу педагогів ВПУ-27 у професійному самовизначенні. Під час неодноразових зустрічей знайомилися з рекламними листівками, буклетами, мобільними стендами, переглядали відеоматеріали.

Після проведеного профорієнтаційного заходу в Палаці культури імені В. І. Кошелева 27 квітня 2017 року Вище професійне училище № 27 м. Куп’янськ організувало свій власний масштабний захід. Саме цього дня майже 300 учнів шкіл Куп’янського, Дворічанського, Сватівського, Борівського районів, які виявили інтерес до різних професій, прибули на День відкритих дверей у ВПУ № 27.

Так, для цьогорічних випускників було організовано своєрідний тест-драйв – десятихвилинні уроки з української мови, української літератури, англійської мови, спецтехнології перукарів. А прямо у вестибюлі училища працювала відкрита кухня, де на очах у відвідувачів учні з груп кухарів разом з майстрами виробничого навчання готували млинці, а також пригощали всіх бажаючих гарячою випічкою та фруктовим компотом.

Гостям були запропоновані екскурсії кабінетами та майстернями, відвідини музею та виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеофільмів про будні та свята навчального закладу, шоу перукарів та майстер-клас з манікюру, виступ колективу художньої самодіяльності – загалом, програма профорієнтаційного заходу досить повно охоплювала питання чому варто навчатися тій чи іншій професії і чому це слід робити саме у ВПУ № 27.

13.04.2017 р.

Захід “Професія твоєї мрії

У приміщенні Палацу культури ім. В. І. Кошелева 13.04.2017 року відбувся масовий профорієнтаційний захід “Професія твоєї мрії”. Він був організований Куп’янським міжрайонним центром зайнятості для випускників шкіл міста Куп’янська та Куп’янського району, а також для незайнятої молоді.
Гості заходу мали можливість отримати профорієнтаційну інформацію щодо освітніх послуг, які надають професійно-технічні та вищі навчальні заклади міста Куп’янська та міста Харкова.
Для гостей заходу Вище професійне училище № 27 підготувало майстеркласи з перукарської та манікюрної справи, а також виставку декоративно-прикладної творчості.

27.03.2017 р.

Профорієнтаційна робота в школах Борівського району

З метою профорієнтаційної роботи працівниками ВПУ № 27 м. Куп’янська відвідано  Шийківську, Першотравневу, Ізюмську ЗОШ, а також Чернещинський НВК. Було укладено договори спільної дії училища та ЗНЗ для здійснення взаємовигідної діяльності в організації профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів.  Учні отримали рекламно-інформаційні матеріали. Також було запропоновано проведення спільних дій: екскурсія до ВПУ № 27, “День відкритих дверей”.