Домашня сторінка » Музей історії Центру

Музей історії Центру

9 листопада 2010 року відбулась значна подія в училищному житті – відкриття оновленого музею історії Вищого професійного училища № 27 м. Куп’янськ (нині – Державний навчальний заклад “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”), робота по створенню якого велась, починаючи з 2006-го року.
Жоден учень нашого закладу не залишився байдужим до пошукової роботи по накопиченню музейного матеріалу, адже вся виховна робота націлена на залучення молодого покоління не лише до вивчення традицій, звичаїв, обрядів українського народу, а й до дослідження історії училища, його неповторних і своєрідних надбань.
Музей створено таким, щоб він став незабутнім для випускників училища та їхніх батьків. Виставки та експонати музею знайомитимуть відвідувачів з історією освітнього закладу та його досягненнями за всі роки існування.

Перші відвідувачі музею:
учасники обласної наради-семінару
(працівники ГУОН ХОДА та НМЦ ПТО
у Харківській області, Державного будинку художньої
та технічної творчості, директори ПТНЗ,
керівники підприємств-роботодавців)
Начальник ГУОН ХОДА
Р. В. Шаповал
робить перший запис
у книзі відгуків
У день
45-річчя ВПУ-27
музей відвідали
ветерани училища

Волонтер Анастасія Українцева
проводить екскурсію для учасників
Всеукраїнського фестивалю  творчості
людей з обмеженими можливостями
«Повір у себе – і  в тебе повірять інші!»
В. А. Кравцов
разом
із батьками
учнів