Домашня сторінка » Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання

Прийом на навчання за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання” здійснюється на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 1 рік 5 місяців.
Після закінчення ДНЗ “Куп’янський РЦПО” учні здобувають кваліфікації «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» 2 розряду, “Електрозварник ручного зварювання” 3 розряду.

Уроки виробничого навчання
в електромонтажній майстерні
Ознайомлювальні
роботи
в газозварювальній
майстерні
Електрозварювальна
майстерня
Під час навчання з цієї професії учні здобувають знання, вміння та навички в обслуговуванні силових та освітлювальних приладів, займаються перевіркою, розбиранням та складанням електричних схем, керуванням електроприладами, виявляють вузли, де виникло замикання, здійснюють вимкнення цих вузлів з електромережі та їх подальший ремонт, займаються ремонтом побутової техніки.
Професійно-теоретичну підготовку учні проходять в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення.
Спеціальну підготовку учні проходять в кабінеті спецпредметів для професій електротехнічного профілю, який має матеріально-технічне та методичне забезпечення згідно вимог кваліфікаційних характеристик.
Професійно-практичну підготовку учні проходять в електромонтажній, електрозварювальній майстернях, які мають відповідне матеріально-технічне та методичне забезпечення,  на підприємствах міста та району.