Домашня сторінка » Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів

Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів

Підготовка за професією “Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів” здійснюється на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців та 1 рік 5 місяців відповідно.
Учні, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти, отримують повну загальну середню освіту і робітничі професії «Продавець продовольчих товарів» 4 розряду; «Продавець непродовольчих товарів» 3 розряду.
Учні, які навчаються на основі повної загальної середньої освіти, по закінченню училища отримують робітничі професії «Продавець продовольчих товарів» 4 розряду; «Продавець непродовольчих товарів» 3 розряду.

виробничого навчання
у КРЦПО
 Екскурсія
до магазину “Пікнік”
(смт. Ківшарівка)
Тематична лінійка
продавців
 Учні – учасники
обласного конкурсу
фахової майстерності
продавців
Учні вільно орієнтуються в широкому асортименті товарів, знають товарознавчу характеристику кожного з них, вміють прийняти та підготувати його до продажу, знають технологічний процес продажу.
При цьому вони легко користуються інвентарем, обладнанням, мають навички роботи на вагах та касових апаратах різних типів.
Учні вивчають облік та звітність в магазині, вміють заповнювати документи, звіти, вивчають основні елементи культури торгівлі та професійної етики.
Професійно-теоретичну підготовку учні здобувають в кабінетах загальнотехнічного та професійно-теоретичного циклів, які мають відповідне матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення.
Крім того, учні проходять навчання у кабінетах спецпредметів для цієї професії, які оснащені відповідними наочними посібниками, дидактичними матеріалами, інструментом, інвентарем тощо.
Професійно-практичну підготовку учні здобувають в навчальному магазині, який має ваги та контрольно-касові апарати різних типів, оснащений достатньою кількістю навчально-методичних матеріалів, дидактичних засобів навчання.
Випускники училища з цієї професії успішно працюють в торгівельних організаціях та установах міста Куп’янська та району, міста Харкова як державної, так і приватної форм власності.