Участь ДНЗ “Куп’янський РЦПО” в огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості
В ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» було проведено щорічний обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області.
На огляд-конкурс колективом Центру були представлені роботи учнів за різними напрямками, серед яких:
- механообробна,
- слюсарно-складальні роботи,
- вироби по дереву,
- зварювальні роботи,
- електромонтажні роботи,
- ковка та гнуття по металу,
- вироби з природнього матеріалу,
- вироби з бумаги та папיє-маше,
- картини, виконані олівцем та акриловими фарбами,
- випалювання по дереву,
- техніка плетіння стрічкою,
- мозаїка з рідких шпалер,
- композиції з пастижерних виробів,
- різні роботи по виготовленню ляльок,
- вишивки хрестом та бісером,
- мʼякі іграшки та інші вироби з різних матеріалів.
Свої роботи на обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості надали гуртки груп:
- Тс-24 (керівники Коваленко В. М., Бойко М. А.),
- Пк-23 (керівник Грибовода Н. І.),
- Пм-13 (керівник Артеменко Л. С.),
- Тс-25 (керівник Оковита С. І.),
- Ст-36 (керівник Лукашов О. В.),
- Тр-61С (керівник Шарбург В. В.),
- Пм-11 (керівник Кошелева Г. Г.),
- Пк-21 (керівники Токар І. М., Дьоміна Л. М.),
- Ст-34 (керівник Лежнюк Г. В.),
- ШЛМ-11 (керівник Махова Н. І.),
- Ас-17 (керівник Чіріков О. М.),
- Тр-58С (керівник Цегельник А. Г.),
- Тр-59С (керівник Казачков С. О.),
- Ст-35 (керівник Коваленко В. М.),
- Ас-18 (керівник Кручина Л. П.),
- Зв-1 (керівники Воронченко О. В., Дідур С. А.),
- Пм-12, Пмт-11 (керівник Удовік І. В.),
- Пк-22 (керівники Чірікова С. Г., Кошелева О. В.),
- Пр-22 (керівник Лопатіна В. Г.),
- Тр-60С (керівники Потапенко Т. В., Шарбург В. В.),
- Ес-26, Ес-27 (керівник Андросова О. В.),
- Пкт-5 (керівники Фінько В. Л., Цицюрська Л. В.),
- Пк-24 (керівник Фінько В. Л.),
- гурток «Деревообробка та моделювання» (керівники Бойко М. А., Лежнюк Г. В.),
- гурток «Перукар» (керівник Шариш Н. В.),
- гурток «Механік» (керівник Багно В. О.),
- гурток «Верстатник» (керівник Ткаченко В. В.),
- гурток «Спеціаліст» (керівник Рибалка Н. Г.),
- гурток «Процесор» (керівник Кузніченко А. О.),
- гурток «Кулінарний калейдоскоп» (керівник Полякова Я. В.),
- гурток «Колосок» (керівник Солонина О. П.),
- гурток «Механізатор» (керівник Козачков С. О.),
- гурток «ПДР» (керівник Водолазьский Ю. П.),
- гурток «Ринкової економіки» (керівник Двурічанська В. Ю.),
- гурток «Автослюсар» (керівник Кривулін В. М.),
- фотогурток (керівник Лежнюк Г. В.).
Дякуємо всім учням-гуртківцям за цікаві роботи, які представлені на обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості.
Бажаємо подальших творчих робіт та успіхів на конкурсах!