Домашня сторінка » Верстатник широкого профілю

Верстатник широкого профілю

Прийом на навчання за професією “Верстатник широкого профілю” здійснюється на основі базової загальної середньої освіти. Термін навчання — 2 роки 10 місяців.
Під час навчання учні здобувають повну загальну середню освіту і робітничу професію «Верстатник широкого профілю» 4 розряду.
В процесі навчання учні оволодівають навичками роботи на токарних, фрезерних, свердлувальних та шліфувальних верстатах; навчаються читати та виконувати креслення деталей; розробляють технологічні процеси обробки деталей; виконують нескладні економічні розрахунки тощо.
Професійно-теоретична підготовка проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які оснащені сучасним обладнанням, мають достатню кількість матеріально-технічних засобів, відповідне навчально-методичне забезпечення.
  Урок виробничого навчання Захист
дипломної роботи
Професійно-практична підготовка проходить на токарній дільниці, яка оснащена токарними, фрезерними та іншими верстатами, в лабораторії різання та на підприємствах міста та району.
  Тематична лінійка
Формування в учнів інтересу до професії здійснюється також під час позаурочних заходів: тематичних тижнів, лінійок тощо.
Професія користується широким попитом, тому випускники працюють на усіх підприємствах міста і району, які мають металообробне обладнання.