Домашня сторінка » Новини » 20 лютого – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З метою ознайомлення учнів про події в Україні в епоху Євромайдану, Революції гідності, про людей, які стали на захист інтересів України; у закладі проведено низку виховних заходів до Дня Героїв Небесної Сотні Керівники груп розвивали в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу; сприяли пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, вболівати за її майбутнє, виховували повагу до людей, які полягли за незалежність країни.

Виховний захід в навчальній групі Тз-2, «День Героїв Небесної Сотні» покликаний  увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Керівник групи Коваленко Володимир Миколайович наголосив, що СВОБОДА – фундаментальна характеристика людського існування, це змога вільного вибору та усвідомлення власної відповідальності за цей вибір. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава.

Класним керівником Безніс Ю.М. навчальної групи ВКК-3 ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”була проведена виховна година “Нові часи, нові герої…”, присвячена вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Керівниками групи ВТр-1 було проведено виховну годину до дня героїв Небесної сотні з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, виховання патріотизму,національної гордості, любові до України.

Спільно з усією нацією учні групи ВЕВ-2 20лютого відзначили День Небесної Сотні, день, присвячений пам’яті тих, хто став символом мужності, відваги та віри у світле майбутнє нашої країни. У навчальній групі цей день був відзначений спеціальною годиною спілкування, яка об’єднала здобувачів освіти та керівників навчальної групи у важливому діалозі про наше минуле та майбутнє.

Година спілкування розпочалася затишною атмосферою, де кожен учасник мав можливість висловити свої думки, почуття та враження щодо подій, пов’язаних з Революцією Гідності та небаченої волі, яку проявили герої Небесної Сотні.

Учасники години спілкування ділилися своїми враженнями від історичних матеріалів, відеозаписів розповідей ветеранів та активістів. Важливою частиною спілкування були питання та обговорення, які допомогли кожному краще зрозуміти значення подій 2014 року для сучасної України та нашого власного життя.

Година спілкування до Дня Небесної Сотні стала не лише можливістю вшанувати пам’ять героїв, а й нагадала про спільну відповідальність за майбутнє України.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації суспільства та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

В цей день вшановуємо героїв!