Домашня сторінка » Новини » Протипожежні тренування

Протипожежні тренування

На виконання вимог Кодексу «Про цивільний захист України», згідно з річним планом з питань цивільного захисту ДНЗ «Куп’янський РЦПО» у закладі освіти у жовтні 2019 року були проведені протипожежні тренування. У підготовці та проведенні їх взяли участь викладачі, майстри виробничого навчання, обслуговуючий персонал та учні закладу.

В ході проведення протипожежних тренувань було організовано виставку засобів індивідуального захисту при виникненні пожежі, стенди щодо дій учнів та працівників у надзвичайних ситуаціях, проведено відкриті уроки з медико-санітарної підготовки з використанням засобів індивідуального захисту, продемонстровано навчальні фільми на тематику дій при виникненні пожежі. Підготовка та проведення тренувань з евакуації та гасіння умовної пожежі пройшли на достатньому рівні.

Активну участь у підготовці занять взяли викладач медико-санітарної підготовки Шевченко С. А., викладач предмета «Охорона праці» Рибалка Н. Г., учні груп третього курсу Пк-22 та Пм-12.

Відповідальний за проведення заходу начальник штабу цивільної оборони Пасічник В. Є.