Домашня сторінка » Новини » День цивільного захисту

День цивільного захисту

На виконання вимог Кодексу про цивільний захист України, згідно з річним планом з питань цивільного захисту ДНЗ «Купʹянський РЦПО» у навчальному закладі 20 квітня 2018 року було проведено День цивільного захисту, комплексне об’єктове тренування та протипожежне тренування. У підготовці та проведенні його взяли участь викладачі, МВН та технічний персонал, учні.

В ході проведення Дня цивільного захисту, комплексного об’єктового тренування та протипожежного тренування було організовано виставки приладів радіаційного та хімічного контролю, засобів індивідуального захисту, стенди щодо дій учнів та працівників у надзвичайних ситуаціях, проведені відкриті уроки з медико-санітарної підготовки та використання засобів індивідуального захисту. Підготовка та проведення тренування з евакуації та гасіння умовної пожежі проведено на достатньому рівні.

Активну участь у підготовці занять взяли учні закладу: Волкова Анастасія, Гусєв Данило, Даниленко Мина, Климченко Дар’я, Керімов Вугар, Ляшенко Євгенія, Білоцерковський Іван, Лобанов Владислав, Шляхов Микита, Кандауров Вадим, Молчанов Микита.

Начальник штабу цивільної оборони Пасічник В. Є.