Домашня сторінка » Новини » День цивільного захисту

День цивільного захисту

На виконання Кодексу цивільного захисту України, «Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту» та відповідно до програм  підготовки постійного складу працівників та учнів до дій у надзвичайних ситуаціях згідно з програмою предмету «Захист Вітчизни», з метою забезпечення високої організованості та якісного проведення всіх заходів 18.04.2019 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведений «День цивільного захисту».

У ході проведення «Дня цивільного захисту», комплексного об’єктового тренування та протипожежного тренування були організовані виставки приладів радіаційного і хімічного спостереження, індивідуальних засобів захисту, стенд щодо дій учнів у надзвичайних ситуаціях, випущені стінні газети, проведені відкриті уроки. З учнями проведені заняття з медико-санітарної підготовки викладачем Шевченко С. М.

Особливий інтерес в учнів викликали заняття з використання індивідуальних засобів захисту, які провів викладач предмету «Захист Вітчизни» Дорогань С. В. Підготов­ка і проведення тренування з евакуації з участю представника Куп’янського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області здійснено на достатньому рівні.