Домашня сторінка » Новини » День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи

Виховний захід «День Гідності і Свободи: Заряджені гідністю та жагою свободи» з метою формування у здобувачів освіти ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвитку в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину; розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави, поглиблення знань про основні революційні та воєнні події в сучасній українській історії проведено для учнів ІІ курсу викладачем Шило О.Ф. Підготовлені відеоматеріали та презентація допомогли розширити знання молоді про події Єврореволюції.
З гімна України та хвилини мовчання. розпочалась година спілкування «День Гідності і Свободи: Від Подій 2013-2014 років до Сучасності» у групі ВЕВ-2.
Класний керівник ОнищенкоС.А. підготувала для учнів короткий нарис історії виникнення свята, починаючи з Євромайдану 2013-2014 років, зробивши акцент на важливих подіях вказаних років як визначальних моментів в історії незалежності України. Майстер виробничого навчання Голубенко М.В. пояснив чому ці події мають велике значення для України та її громадян. Учні розглянули основні символи Дня Гідності і Свободи: синя стрічка, камінь Небесної Сотні тощо. Проаналізували ключові моменти, такі як Революція Гідності, Кримська анексія, події на сході України.