Домашня сторінка » Новини » День профорієнтації для учнів шкіл Троїцького району Луганської області

День профорієнтації для учнів шкіл Троїцького району Луганської області

14 травня 2019 року на стадіоні смт. Троїцьке Луганської області вперше було проведено профорієнтаційний захід для учнів шкіл даного району.  Захід пройшов з ініціативи Управління агропромислового комплексу Троїцького району та за підтримки Троїцької державної адміністрації.

На стадіоні зібралися учні старших класів із 18 шкіл району та гості заходу.  На святі були присутні представники закладів освіти Луганської та Харківської областей:

• Луганський національний аграрний університет;
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка;
  • Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум;
  • Відокремлений структурний підрозділ “Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету”;
  • Відокремлений підрозділ “Навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Луганського національного аграрного університету”;
  • Білокуракінський професійний аграрний ліцей;
  • Сватівський професійний аграрний ліцей;
  • Державний навчальний заклад “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”.

Учасників заходу привітали: заступник голови Троїцької селищної ради Дмитро Кузьмич Жерліцин, заступник голови Троїцької райдержадміністрації Валерій Володимирович Папуша, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Троїцької райдержадміністрації Любов Григорівна  Безкоровайна.

На святі лунала музика, було організовано ярмарок-розпродаж різноманітних виробів із борошна. Також гостей частували тістечками, тортами, короваєм.

ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” представляли: соціальний педагог, викладач Рудневська Алла Петрівна, майстер виробничого  навчання Коваленко Володимир Миколайович, технічний супровід – інженер-електроник  Овечкін Денис Володимирович.

Представники Центру спілкувалися із учнями, роздавали рекламний матеріал, буклети, демонстрували ролик про освітній заклад. Учні з інтересом та зацікавленістю згруповувалися біля рекламного столика ДНЗ “Куп’янський РЦПО”.

Протягом свята працювала виставка сільськогосподарської техніки. Рекламував свою продукцію ТОВ “АГРО-КЕПІТАЛ ГРУП ЛТД”.

Свято пройшло у веселій, дружній атмосфері та закінчилося частуванням гостей продукцію ТОВ “АГРО-КЕПІТАЛ ГРУП ЛТД”.

Наш освітній заклад висловлює подяку за участь у профорієнтаційному заході соціальному партнеру директору СТОВ “Мрія” Головку Анатолію Миколайовичу та організатору заходу начальнику Управління агропромислового розвитку Троїцької райдержадміністрації Шкальному Олександру Миколайовичу.