Домашня сторінка » Новини » День Соборності України

День Соборності України

Однією з найважливіших історичних дат є 22 січня – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» організовано та проведено ряд заходів.

На тематичній лінійці «Україна – єдина Соборна держава» учні  розповіли про історію та традиції свята, про те, що соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу.

Під час перегляду відеофільмів «22 січня – День Соборності України», «День Соборності України: разом сильніше», проведення інформаційних хвилин «В єдності – сила народу!» керівники груп ознайомили учнів з історичним минулим нашої країни. Викладач історії Деркач Юрій Вікторович провів виховний захід «З Україною в серці».

В усіх навчальних групах пройшли виховні години «Україна в боротьбі за державність». Класні керівники розповіли учням про витоки ідеї соборності, про тернистий шлях об’єднання українських земель. Даниленко Світлана Василівна, класний керівник групи ВТр-1, провела засідання круглого столу «Одна єдина – Соборна Україна», на якому обговорювалися питання про  значення Соборності України, про сучасні тенденції розвитку незалежної української держави.

Під час проведення заходів здобувачі освіти відчули дух дружби, свободи і гордості за свою країну. Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність.