Домашня сторінка » Новини » День Соборності України

День Соборності України

18 січня класним керівником групи  ВТр-1 Даниленко С.В. з метою закріпити знання учнів про Україну, соборність країни, її символи, традиції було проведено виховну годину « 22 січня – День Соборності України».  Класний керівник наголосила на тому, що український народ від початку своєї історії боровся за незалежність та соборність українських земель. Провели паралель із сучасною історією України. Зробили висновки, що українці повинні знати свою історію, та берегти незалежність, суверенність та соборність Батьківщини.

Онлайн вікторину «Соборність України» проведено у групі Пм-16

В навчальній групі ВЕВ-1, класним керівником, Вельможною О. П. і майстром в/н, Кравченко В. В., було проведено виховну годину, присвячену Дню Соборності України.   Тема: “22 січня – День Соборності України

Також 18.01.24р в навчальній групі ВТр-2 відбулася виховна година з нагоди святкування Дня Соборності України. Метою заходу було підвищення свідомості учнів про важливість об’єднання всіх територій України та формування національної єдності.

Почали ми зустріч з учнями з відзначенням історичних подій, які передували створенню та утвердженню Соборності України. Розповіли про значення цього свята для нашої країни та її народу. Діти дізналися про те, як важливо було об’єднання всіх українських земель під одним прапором та як це вплинуло на подальший розвиток нашої держави.

Далі ми провели вікторину, під час якої учні мали змогу перевірити свої знання про історію України та події, пов’язані з Днем Соборності. Це було цікаво та пізнавально для всіх здобувачів освіти.

Також ми розглянули символіку свята, його традиції та звичаї. Учні дізналися, як відзначається День Соборності у різних регіонах України та які події та святкові заходи проводяться в цей день.

В цілому, проведення виховної години було дуже позитивним та корисним для здобувачів освіти. Вони отримали багато нових знань та зрозуміли важливість Дня Соборності для нашої країни.

Проведена година спілкування до Дня Соборності України у навчальній групі ВЕВ-2. Головною метою проведення години спілкування у навчальній групі було відзначення та вшанування Дня Соборності України, сприяння формуванню національної свідомості, розширення знань про історію та культуру України, а також підняття духу спільноти.

Була проведена презентація, в якій розглянуті ключові події, пов’язані з утворенням Соборності України.

Учасники мали можливість висловлювати свої думки, питання та обговорювати важливі аспекти української історії та сучасності.

Година спілкування до Дня Соборності України стала ефективним і цікавим інструментом для формування національної свідомості учасників групи. Захід сприяв не лише поглибленню знань про історію, а й спільному відчуттю гордості за свою країну. Учасники виявили активний інтерес та бажання долучитися до обговорення, що свідчить про успішність заходу.