Домашня сторінка » Новини » День святого Валентина

День святого Валентина

Щорічне святкування Дня всіх закоханих в стінах ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» вже давно стало гарною традицією. Так і цього року колектив та учні нашого навчального закладу отримали масу вражень від цього свята.

Під музичні паузи на кожній перерві в коридорі першого поверху навчального корпусу працювала «Пошта закоханих», яка приймала привітання з Днем святого Валентина від усіх бажаючих, щоб потім порадувати їх адресатів.

Осторонь не залишилася і група Пм-10 (керівники Мирошниченко О. С. та Шевченко Л. В.), де відбувся вихівний захід з теми: «День святого Валентина». Дуже цікаво про історію цього свята розповіли Лисенко Євгенія та Петько Аліна. Пісню про кохання виконали Серікова Ілона і Ткачова Катя. Лунали вірші, учні висловлювали свої думки про кохання, а Макух Руслана провела вікторину «Назві пару», «Назві пісню». Наприкінці всі учасники отримали солодощі!

Майстер виробничого навчання Артеменко Л. С. підготувала і провела в гуртожитку центру відкриту виховну годину “Кохання – найпрекрасніше людське почуття”. А ввечері свято завершилося великою розважальною програмою, яку підготували учні, що мешкають у гуртожитку.