Домашня сторінка » Новини » День святого Валентина

Життя без любові –

То небо без сонця,

То небо беззоре!

13 лютого 2019 року в гуртожитку ДНЗ “Куп’янський РЦПО” відбувся музично-розважальний захід “Усе у світі від любові”. Ведучі Тітенко Антон (Тс-24), та Коломоєць Світлана (Пм-11) привітали глядачів зі святом та розповіли їм історію виникнення “Дня cвятого Валентина”. Учениця групи Пм-11 Ляшенко Ангеліна продекламувала вірш про кохання.

В святковій концертній програмі пролунали пісні у виконанні учнів: Панченко Валерії (Пм-12), Мальцевої Ірини (Пмт-11), Віцоти Анастасії (Пмт-11), Міщенка Данила (Пк-22), Вінокурова Олега (Ст-34), Ряснянського Олександра (Ст-34), Стороженка Олега (Зв-1), Клейна Олексія (Ст-36 ) та Сидоровця Олексія (Тр-61).

Танцювальний колектив у складі дівчат: Ковальової Оксани (Пм-13), Трущ Ангеліни (Пм-13), Бовдун Віолети (Пм-13), Волкової Анастасії (Пм-12), Єрохіної Валерії (Пм-12), Якушевої Ганни (Пк-24); Мальцевої Ірини (Пмт-11) та Віцоти Анастасії (Пмт-11) присвятив свої танці чарівному святу.

Для глядачів учні Севостьянова Христина (Пк-21 ) та Замерчук  Ілля (Ас-18 ) провели цікаві музичні конкурси. Переможці отримали подарунки.