Домашня сторінка » Новини » День знань – 2021

День знань – 2021

1 вересня 2021 року в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулося свято День знань. На подвір’ї  Центру, оновленому і святково прикрашеному, зібралися майже 450 учнів зі своїми наставниками, батьками. В урочистій обстановці найкращі учні: Єрьоменко Анастасія та Кривда Іван підняли Державний Прапор України. Над подвір’ям пролунав Державний Гімн України. Директор Центру Кравцов Валерій Анатолійович привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав першокурсникам успішно влитися у велику учнівську родину, творчої, наполегливої праці в оволодінні новими знаннями.

На свято завітали гості: голова Куп’янської районної державної адміністрації Любота Валерій Михайлович та депутат Куп’янської міської ради 8-го скликання Пасічник Світлана Михайлівна. Теплі слова привітань гостей та старшокурсників нашого закладу освіти створили гарний настрій в учасників свята.

Класні керівники всіх навчальних груп провели Перший урок на тему «Втілені мрії про Незалежість».

В добру путь, педагоги та учні! Успіхів та наснаги в новому навчальному році!