Домашня сторінка » Новини » Державна кваліфікаційна атестація перукарів, манікюрників

Державна кваліфікаційна атестація перукарів, манікюрників

23.06.2021 в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник». Здобувачі освіти групи Пм-13 (майстер виробничого навчання Артеменко Л. С., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Шариш Н. В.) підтвердили свою кваліфікацію «Перукар 1 класу, манікюрник 2 розряду (ІІ класу)».

Випускники підготували свої кваліфікаційні роботи, де показали знання та вміння, набуті під час навчання у закладі освіти. Представлені роботи – це завершений образ, де гармонійно поєднувалися зачіска, манікюр, макіяж та вбрання.

Роботи учнів були представлені в різних стилях та напрямках. Члени комісії оцінили цілісність створеного образу, вміння учнів розробляти власні моделі зачісок, добирати інструменти і матеріали для роботи, виготовляти постижі та використовувати їх в зачісках, виконання манікюру та художнього оформлення нігтів.

Журавська Єлизавета та Сіромаха Віта досягли найвищих результатів у навчанні і представлені до отримання дипломів кваліфікованого робітника з відзнакою.

Успіхів вам, наші випускники!