Домашня сторінка » Новини » Державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

28.02.2018 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» в групі Пмт-10 (майстер в/н Удовік І. В., викладач Шариш Н. В.). Учні представили свої пробні роботи з перукарської та манікюрної справи. Виконуючи  композиції з волосся та художнє оформлення нігтів, перед ними стояла мета: створити єдиний образ, поєднавши зачіску з індивідуальними особливостями моделі, стильовим призначенням, одягом та макіяжем. Свої роботи дівчата презентували атестаційній комісії. Зачіски та манікюр випускників – це їх творчі розробки, які були представлені в різних стилях та напрямках. Сучасними, оригінальними, екстравагантними, стилізованими роботами випускниці подарували радість присутнім.

Атестаційна комісія визначила найбільш креативні зачіски таких учнів:

Беспала Таїсія – романтична зачіска «Ейрен»;

Білорус Ірина – екстравагантна зачіска «Гамма»;

Горбенко Олена – видовищна зачіска «Елегія»;

Галич Анастасія – креативна зачіска «Натхнення»;

Корзюк Каріна – оригінальна зачіска «Леді».

Ми сподіваємося, що наші учні досягнуть неабияких висот у перукарському та манікюрному мистецтві.

Шариш Н. В., викладач спецпредметів з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»