Домашня сторінка » Новини » І етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

31 жовтня 2023 року в дистанційному режимі відбувся  І етап  ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який дав можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Цьогоріч  у Конкурсі  брали участь  здобувачі освіти І-ІІІ курсів. Конкурсанти виконували творчі завдання на теми, пов’язані з культурою, мораллю та духовними цінностями українського народу.

Конкурс дав можливість талановитій молоді закладу продемонструвати знання творчості великого Кобзаря, власне бачення проблем та їх розв’язання, а також мовну грамотність, здатність критично мислити, аналізувати мовно-літературний та культурно-історичний матеріал.