Домашня сторінка » Новини » Крок в професійне життя зроблено

Крок в професійне життя зроблено

Відбулася Державна кваліфікаційна атестація учнів групи Ес-28 з професії «Електрозварник ручного зварювання». Атестація – це завершальний етап освітнього процесу зі здобуття фахового рівня «кваліфікований робітник».

ДКА проводилася державною кваліфікаційною комісією, яка розглянула підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання ними пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання детальної програми виробничої практики, висновки роботодавців і виробничі характеристики та наряди на пробні кваліфікаційні роботи.

Викладачем професійно-теоретичної підготовки Чіріковим Олександром Миколайовичем та майстром виробничого навчання Андросовою Ольгою Вікторівною було організовано та створено всі відповідні умови щодо проведення Державної кваліфікаційної атестації відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик.

Щиро бажаємо випускникам реалізації найсміливіших задумів і творчих планів, особистих перемог, а знання та вміння, отримані у нашому закладі освіти, неодмінно стануть запорукою досягнення вершин професійної майстерності.