Домашня сторінка » Новини » ГО “Куп’янськ – наш рідний дім” запрошує до співпраці

ГО “Куп’янськ – наш рідний дім” запрошує до співпраці

Громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім» спільно з Куп’янською міською радою, Куп’янською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України заплановано проведення молодіжного форуму з питань планування роботи майбутнього Молодіжного центру в рамках реалізації проекту «Створення умов для становлення та розвитку молоді в громаді, в тому числі інтеграція молоді з інтелектуальними та/або психологічними порушеннями в сучасне молодіжне середовище», що переміг на обласному конкурсі «Разом в майбутнє».
На цьому заході будуть присутні міський голова Геннадій Мацегора, начальники відділу освіти Роман Долгін, Управління культури, молоді та спорту Максим Лаптев та директор Центру соціальних служб Куп’янської міської ради Микола Залєсний. Крім того нами будуть запрошені керівники шкільного самоврядування, члени Молодіжної Ради міста Куп’янськ, директор наукового парку «Science park Synergy», представники КУ «Куп’янський психоневрологічний інтернат», куп’янської міськрайонної організації ТЧХ України, активна молодь.
У плані заходу обговорення майбутнього відкриття Молодіжного центру, проведення круглого столу з обговорення проблем сучасної молоді, діалог з керівництвом міста, презентація проектів Червоного Хреста України та безкоштовний перегляд кінофільму.
Захід відбудеться 12 серпня 2021 року о 17.00 год. на території міського парку культури та відпочинку. Час проведення заходу з 17.00 год. до 20.00 год.