Домашня сторінка » Новини » “Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє”

“Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє”

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Учні гуртожитку ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» підготували і провели свято під назвою «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє».

Декламували вірші про матусь учні: Горенко Олеся (група Пк-20), Якіль Анастасія (група Пм-11), Трегуб Анна (група Пк-22), Чернікова Влада (група Пм-11), Севастьянова Кристина (група Пк-21). Ведучі заходу – Мирошниченко Богдан (група Ес-26), Коломоєць Світлана (група Пм-11) розповіли про незмірну любов, ласку, ніжність і тепло, яке дарує мати своїм дітям. А Ткачова Катерина (група Пм-10) та Доленко Максим (група Ст-33) проспівали пісні про маму.

Вихователі гуртожитку Клочкова Н. Є., Слепченко С. В.