Домашня сторінка » Новини » Нагородження переможців мовних конкурсів

Нагородження переможців мовних конкурсів

16 березня 2018 року в КЗ “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” пройшли урочистості з нагоди відзначення Шевченківського дня, у межах якого було проведено нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вітаємо:

Пархоменко Анну, ученицю групи Пк-20 (викладач Чиркіна В. О.), яка посіла I місце серед учнів 3-х курсів ПТНЗ Харківської області на XVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Григорову Марину, ученицю групи Пк-21 (викладач Костюк Т. І.), яка посіла I місце серед учнів 2-х курсів ПТНЗ Харківської області на XVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.