Домашня сторінка » Новини » Найкраща, наймилозвучніша, найбагатша!

Найкраща, наймилозвучніша, найбагатша!

21 лютого 1943 року на конкурсі мов у Парижі українська мова була визнана нарівні з французькою та перською мовами як найкраща, наймилозвучніша, найбагатша мова світу. Цей день було визнано Міжнародним днем рідної мови.

З нагоди відзначення цього свята у нашому освітньому закладі було проведено урочисте засідання гуртків «Рідне слово», «Наша минувшина», на якому гуртківці презентували свої творчі роботи: «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова!», «Відчуй смак рідного слова», «Ти співуча, ніжна і близька», «Мова рідна – найдорожчий скарб», провели віртуальну екскурсію в бібліотеці Центру «Рідна мова – то сила нації, культури».

Учні звернулися із закликом вивчати рідну мову, любити її, розвивати, плекати, боротися за красу і багатство рідного слова.

Керівники гуртків Чиркіна В. О., Костюк Т. І.