Домашня сторінка » Новини » “Олімпійський рух в Україні”

“Олімпійський рух в Україні”

У нашому освітньому закладі завжди поважали олімпійські традиції. Новий навчальний рік не став винятком.

22 вересня 2020 року на виховній годині у групі Пм-15 на тему «Олімпійський рух в Україні» було відзначено перемогу групи у традиційній спартакіаді до Дня фізичної культури та спорту. Окремі відзнаки від керівника фізичного виховання ДНЗ «Куп’янський РЦПО» Писарєва Віталія Вадимовича отримали учениці групи: Семерак Анастасія (І місце у стрибках в довжину, бігу на 100 та 500 метрів, а також метання м’яча), Маркусь Аліна (І місце у згинанні розгинанні рук в упорі, ІІІ місце з бігу на 500 метрів та метання м’яча), Осика Богдана (ІІ місце у стрибках у довжину) та Макоткіна Анастасія (ІІІ місце з бігу на 500 метрів).

Окрім керівників групи, на заході також була присутня заступник директора з навчально-виховної роботи Іванова Людмила Миколаївна, яка, окрім вітальних слів, мотивувала учениць до активної участі у житті навчального закладу, а також побажала дівчатам нових звершень на спортивній ниві.

Віримо у подальші успіхи майбутніх перукарів-манікюрниць!