Домашня сторінка » Новини » Оздоровлення учнів пільгового контингенту ДНЗ «Куп’янський РЦПО» влітку 2018 року

Чотирнадцять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в нашому закладі освіти з 06 по 26 липня 2018 року будуть оздоровлюватися та відпочивати у позаміському  дитячому оздоровчому таборі «Сосновий», що розташований біля села Глушківка  Куп’янського району Харківської області.

Цей табір дійсно є перлиною Куп’янщини: річка Оскіл, сосновий  ліс, сонце, чисте повітря – сприяє здоровому способу життя. Діти  забезпечені комфортними кімнатами для відпочинку, збалансованим  харчуванням. У  таборі заплановано безліч спортивних змагань, вечорів відпочинку, дискотек та інших розважальних заходів.

Бажаємо нашим учням приємно відпочити у таборі «Сосновий»!

Соціальний педагог А. П. Рудневська,

Практичний психолог С. А. Шевченко