Домашня сторінка » Новини » “Перше грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом”

“Перше грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом”

З метою формування уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, сприяння зниженню ризику інфікування цією хворобою, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ інфекцією, виховування бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби та поваги 3 грудня 2018 року в групі Ас-17 проведено виховний захід «Перше грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом».

Класний керівник Волкодав В. І. розповіла про історію виникнення вірусу, навела статистичні дані, провела вікторину.

Учні підготували плакати, розповіли про ознаки хвороби, способи передачі інфекції.

Молодь усвідомила, що ВІЛ/СНІД – чума ХХІ століття – небезпечна інфекція, про яку потрібно знати достовірні факти.

Наші учні обирають здоровий спосіб життя!