Домашня сторінка » Новини » Перспективи співпраці освітнього закладу з роботодавцями у сфері аграрного сектору

Перспективи співпраці освітнього закладу з роботодавцями у сфері аграрного сектору

19 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» за ініціативи Голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника М. М. було проведено засідання «Круглого столу»: перспективи співпраці освітнього закладу з роботодавцями у сфері аграрного сектору.

Директор Кравцов В. А. познайомив присутніх керівників сільськогосподарських підприємств Куп’янського району з історією закладу, педагогічним потенціалом колективу, з широким спектром професійної спеціалізації. Присутні ознайомилися з навчально-матеріальною базою, сучасним освітнім середовищем. Окремо зупинився на підготовці кваліфікованих робітників з інтегрованої професії аграрного профілю – «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», яка має великий попит у роботодавців. Приділено увагу співпраці навчального закладу з роботодавцями – підприємцями міста та району, з соціальними партнерами.

Оприлюднено проблеми, запорукою вирішення яких може бути плідна результативна співпраця закладу та роботодавців за спланованими напрямками: здійснення професійно-практичної підготовки учнів на сучасній сільськогосподарській базі; надання бази для проведення уроків виробничого навчання, виробничої практики; стажування викладачів та майстрів виробничого навчання на базі підприємств; надання допомоги в ремонті сільськогосподарської техніки; виділення землі сільськогосподарського призначення для навчальних цілей; виділення території для створення майданчика для практичного оволодіння навичками з керування тракторами; організація курсової підготовки; працевлаштування випускників.