Домашня сторінка » Новини » Підсумки участі у ІІ (обласному) етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

17 грудня 2019 року на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» відбувся ІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У Конкурсі брали участь представники 31 ЗП(ПТ)О Харківської області. 89 конкурсантів у присутності незалежних експертів виконували творчі роботи (есе, власне висловлення).

Відповідно до рішень журі та протоколів результатів проведення II (обласного) етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічних навчальної) освіти Харківської області у 2019/2020 навчальному році, затверджених директором Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Руслановою Т. О., було визначено наступні результати:

• Клещева Аліна, учениця групи Пм-12 (викладач Чиркіна В. О., Костюк Т. І.), яка посіла I місце серед учнів 3-х курсів ЗП (ПТ)О Харківської області;
  • Зарва Едуард, учень групи Пк-25 (викладач Чиркіна В. О.), який посів III місце серед учнів 1-х курсів ЗП (ПТ)О Харківської області;
  • Янголенко Олександр, учень групи Пк-25 (викладач Чиркіна В. О.), який VII місце серед учнів 2-х курсів ЗП (ПТ)О Харківської області.