Домашня сторінка » Новини » Підведено підсумки щорічної виставки-огляду методичних та дидактичних матеріалів педагогів

Відповідно до плану методичної роботи на 2019/2020 навчальний рік з метою створення умов для підвищення якості загальноосвітньої та професійної підготовки, виявлення кращого педагогічного досвіду з 15 по 22 травня 2020 року проведено щорічну виставку-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів та майстрів виробничого навчання. На виставці було представлено 15 робіт викладачів предметів загальноосвітньої підготовки, 8 робіт викладачів професійно-теоретичної підготовки, 26 робіт майстрів виробничого навчання. Виставка-огляд проводилася шляхом розміщення матеріалів у мережі Інтернет (https://bitly.su/HjetmBr).

На виставці були представлені розробки уроків, комплекти різнорівневих завдань для самостійної роботи учнів,  тематичні тести для оцінювання рівня набутих знань та вмінь, набір дидактичних матеріалів з теми (папка учня), методичні рекомендації з підготовки та проведення ДКА, навчальний посібник для учнів з виробничого навчання.

Педагоги продемонстрували вміння конструювати уроки на основі компетентнісного підходу, встановлювати міжпредметні зв’язки, створювати сучасний дидактичний матеріал з використанням ІКТ, якісні зразки електронних презентацій у вигляді опорних схем, таблиць, враховувати виховний потенціал навчального матеріалу, демонструвати культуру оформлення робіт. Кращі матеріали будуть представлені у віртуальному методичному кабінеті нашого освітнього закладу.