Домашня сторінка » Новини » Поетапна атестація в групі з професії «Перукар»

Поетапна атестація в групі з професії «Перукар»

31.03.2023 року у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулась поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

Учні показували свої знання та вміння, які здобули під час навчання в освітньому закладі та при проходженні виробничої практики на підприємстві. Вони продемонстрували свою техніку виконання та презентацію виконаної роботи. Свою кваліфікацію підтвердили учні групи Пм-15 (майстер виробничого навчання Шариш Н.В.).

За результатами поетапної кваліфікаційної атестації учням було присвоєно кваліфікацію «Перукар 1 класу».

Бажаємо нашим учням успіхів у подальшому навчанні професії «Манікюрник»  та стати конкурентоспроможними майстрами на ринку перукарської та манікюрної індустрії, професійного росту та вдячних клієнтів.