Домашня сторінка » Новини » Презентація сайту Центру кар’єрного розвитку

Презентація сайту Центру кар’єрного розвитку

Сучасна професійна освіта стрімко розвивається, змінюється, адаптується до економічних змін у країні та світі. Основним її завданням є підготовка висококваліфікованих робітників та всебічна самореалізація фахівця.

Інновації в суспільстві, стратегіях світосприйняття і формах мислення людини призводять до необхідності підготовки кваліфікованих робітників із стійкою кар’єрною компетентністю, яка є необхідним компонентом при плануванні кар’єрного розвитку особистості в межах професійної діяльності.

Щоб досягти поставленої мети, а саме: підготувати висококваліфікованого робітника, недостатньо сформувати професійні уміння та навички, необхідно знати про індивідуально-психологічні особливості та вміти їх активно застосовувати в професійній діяльності, щоб досягти кар’єрного успіху.

Для активізації трудової діяльності, зростання рівня готовності учнів до життя на базі ДНЗ «Куп’янський РЦПО» створено Центр кар’єрного розвитку, де організовано якісне науково-методичне забезпечення консультування учнів та абітурієнтів із планування й розвитку кар’єри та задоволення особистісних й соціальних потреб у формуванні майбутніх фахівців.

Бібліотекар Лідія Вітченко провела бесіди зі здобувачами освіти випускних груп щодо ознайомлення з новим сайтом Центру кар’єрного розвитку, де розміщена інформація, адресована саме випускникам.