Домашня сторінка » Новини » Присвячено Революції Гідності

Присвячено Революції Гідності

21 листопада 2018 року у читальній залі бібліотеки нашого навчального закладу було проведено виховний захід, присвячений ідеалам, надіям, рішенням Революції Гідності. Підготували захід  учні груп Тс-24, Тс-25 (майстри виробничого навчання Оковита С. І., Коваленко В. М.).

Використавши проектні інформаційно-комунікативні та інтерактивні технології, учні зробили екскурс у ті буремні дні, викликані супротивом проти відмови політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу України на Європейську інтеграцію. Віддали шану пам’яті Героям Небесної Сотні. Відзначили, що ідеали революції Гідності разюче змінили нашу ментальність, політичну ідентичність, формують дієвий патріотизм. Високий рівень активності у підготовці і проведенні заходу виявили Шикунов Олександр, Білоцерковський Іван, Лобанов Владислав.

Завершився захід переглядом матеріалів стендів «Герої не вмирають», «Небесня Сотня».