Домашня сторінка » Новини » Профорієнтаційний захід “Світ професій ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти””

04.04.2018 року у загальноосвітній школі № 1 міста Куп’янська було проведено профорієнтаційний захід «Світ професій ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Під час проведення заходу учням школи продемонстрували фільм про життя в нашому навчальному закладі та надали інформацію щодо навчання. Школярі отримали рекламно-інформаційні матеріали і мали змогу ознайомитися з виставкою технічної та декоративно-прикладної творчості, де були представлені вироби, виготовлені власноруч на засіданнях гуртків різних професій: постижерні вироби, дизайн нігтів, вироби з металу, овочів та фруктів.

Учні регіонального центру розповіли про свої професії та поділилися враженнями про навчання. Кочетова Ірина (Пм-10) та Конченко Марина (Пм-11) провели майстер-клас з різноманітного плетення волосся. Учень групи кухарів Щербак Дмитро (Пк-22) провів майстер-клас з овочевого та фруктового карвінгу.

Активну участь у заході взяли учні:

• Пархоменко Анна (Пк-20);
  • Гладка Анастасія (Пр-21);
  • Дьоміна Кристина (Пр-21);
  • Кузніченко Максим (Ас-18);
  • Рябуха Олександр (Ст-35);
  • Батилін Станіслав (Тр-57С).

Учні ЗОШ № 1 отримали поглиблену інформацію щодо навчання та оволодіння професіями у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Захід підготували і провели:

• викладач спецдисциплін з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» Шариш Н. В.;
  • викладач предмета «Інформаційні технології» Кузніченко А. О.;
  • майстер виробничого навчання Воронченко О. В.;
  • викладач англійської мови Абашник Л. А.

Викладач Шариш Н. В.